Logo Nostalji > LKS2

Stok Muhasebe Kodları

(1/2) > >>

tsercan:
Logo 1.83. versiyonu kullanmaktayım. Malzeme muhasebe kodları altında her stok için alt hesap açtığım için Muhasebeleştirme Bağlantı kodlarından değil de Stok Muhasebe kodlarından takip etmekteyim. Yazdığım Muhasebe Kodlarını SQL tablolarında görmem mümkün müdür. Ben LG_XXX_XX_ITEMS tablosunu incelediğimde bu kodları veya bu kodlara ait referans numaralarını göremedim. Çoğu stok kodunda bu muhasebe kodlarının tamamı mevcut. Alış, Alış İade, Alış indirim, Alış Masraf, Satış, Satış İade, Satış İskontoları, Satış Masrafları. Fakat bunları topluca SQL tablolarında görmek istiyorum. Yardımcı olacak kişilere şimdiden teşekkürler.

memorphin:
LG_XXX_EMUHACC tablosunu inceleyin

tsercan:
Bahsettiğiniz tablo muhasebe hesap kodlarını gösteren tablo. Yani benim aradığım bu değil. Ben isteğimi biraz daha açayım. 153.104.056 kodlu malzememin içerisine girdiğimde "Muhasebe Kodları" sekmesi altında bulunan alış muhasebe kodunun 153.01.104.056, satış muhasebe kodunun 600, satış iade muhasebe kodunun 610, satış iskontosu muhasebe kodunun 611 vs. kodları girdiğimde bu kodları malzeme bilgilerinin bulunduğu LG_XXX_ITEMS tablosu içerisinde malzemenin kodu, açıklaması, birim set kodu, marka ve grup kodlarının yazıldığı gibi görebilmemin mümkün olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Yani malzemenin detayı olan bu bilgileri tabloda görmek istediğimi anlatmak istiyorum.

impluses:
LG_XXX_CRDACCREF tablosu içerisinde istediğini bilgilere ulaşabilirsiniz
ilgili stok kartının referans numarasını ve bağlı olan muhasebe kodlarının referans numaralarını ayrı ayrı satırlar şeklinde tutar

tsercan:
teşekkür ederim tabloyu buldum. inceliyorum. yardımınız için çok sağolun kolay gelsin

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git