Logo Nostalji > LKS2

Yevmiye defteri formu alınamıyor. (LKS2 1.83.01 vers.)

(1/1)

RIFATGEZ:
Merhaba arkadaşlar,

LKS2 1.55 versiyonu kullanıyordum. Tüm formları (LLX) ve database'i yedekleyip yeni bir bilgisayara vers. 1.83.01 'i kurarak database'i ve formları geri yükledim. Bu noktaya kadar hiçbir sorun yaşanmadı. Ancak çok uzun zaman harcayıp oluşturduğum yevmiye defteri LLX dosyası alınamıyor. "Seçilen Dosyadaki Tasarım Aktarılamadı" diye hata mesajı veriyor. Bunun yanında sadece yevmiye defteri modülünde, Logo'nun standart form tasarımı dahi alınamıyor ve aynı hata mesajı geliyor. Diğer formlarda ve raporlarda sorun yok, yani sorun sadece yevmiye defterinde. Aynı sorunu yaşayıp çözen arkadaş var mı?

Teşekkürler...

Murat:
Sorunu tam anlayamadım standart tasarımı kaydet dediğinde demi kaydetmiyor ?

RIFATGEZ:
Standart tasarımı kaydediyor. Ancak, hiçbir şekilde "dosyadan al" komutunu kullanarak önceden yapılmış bir yevmiye defteri tasarımını (logo'nun standart A4 formatında olanlar da dahil) almıyor.

Murat:
mail adresini verirseniz örnek birtane göndereyim almazsa isterseniz uzakdan erişimle yardımcı olayım ?

RIFATGEZ:
Tekrar merhaba,

Sorun büyük bir ihtimalle eski versiyonda yaratılmış form ve raporların yeni versiyona alınamaması gibi görünüyor. 1.83.01 versiyonundan dosyaya yazılmış llx formlar sorunsuzca alınıyor. Yine de sizdeki llx dosyasını express@hotmail.com adresine gönderirseniz sevinirim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git