Logo Nostalji > LKS2

LKS2'DE USD FATURA KESİMİ

(1/2) > >>

muzaffer:
Sayın Yetkili Yurtdışından Malzeme almaktayız aldımız bir ürünü iade edeceğiz ve usd olarak kesmek zorundayım ekranda giriyorum usd olarak fakat faturada usd olarak hiç bir bilgi vermiyor miktar doğru veriyor yanlız'ın olduğu yer tl olark çıkıyor kuruda giriyorum ama yazmıyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekürler

Selcuk:
Faturayı kesmiş olduğunuz firma yerel para birimi TL olduğu için yanlız kısımları yerel para birimine göre getirmektedir. Tanımlı alan tanımlayarak çözebilirsin.

muzaffer:
Selcuk bey teşekürler ama
ben tanımlayarak dediğiniz yeri bulamadım bana nerden tanımlayabilirim  yardımcı olmanızı rica ederim

Selcuk:
Öncelikle usd faturayı kesmen için işlem döviz seçeneği ile kesmen gerek ve mevcut tasarımını kopyalayıp, ikinci bir döviz ft dizaynın gerekiyor.

İlgili faturada detay kısmında döviz türü usd seçelim ve yanına usd kuru belirtelim.
Fatura genel bölümünde işlem döviz seçeneklerini seçelim ve ürünü ve miktar belirttikten sonra dövizli birim fiyat kısmına usd birim fiyatı girererek fatura kayıt formumuzu tamamlayalım.

Mevcut fatura dizaynın bir kopyasını aldıktan sonra ilgili tutar gösteren alanları ekte gönderdiğim örnek tasarımdaki seçeneklerdeki tutar alanlarıının aynısı ile değiştirelim ve fatura çıktısı alırken ikinci tasarımı seçip çıktı alalım. iyi çalışmalar


örnek İşlem dövizli tasarım

http://rapidshare.com/files/200311996/i__351_lem_doevizli_ft.LLX.html

muzaffer:
ilginize çok teşekürler selcuk bey iyi çalışmalar

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git