Logo Nostalji > LKS2

logo sistem uzmanlığı

(1/1)

blueparadise_:
arkadaşlar logo sistem uzmanı olup çözüm ortağı olmak istiyorum bu eğitimi nereden sağlayabilirim bilge adam diye söylenmişti ama arkadaşlarımdan aldığım duyumlara göre bilgeadamda egitim alanların tümü magdur yardımcı olursanız sevinirim sağlam bi eğitim almak istiyorum

asya:
İstanbulda en isim yapmış yer Bilge Adam , ordakilerde memnun değilse diğer eğitim kurumlarına hiç bulaşma bence, Bi ara bende buna kafayı takmıştım ancak araştırmalar Bilge adamın Çok pahalı olduğu , diğer eğitim yerleri de ondan aşağa değildi gerçeği 500 lira fln bi fark vardı, ama gidip yüz yüze konuşup görüştüm hiç iç açıcı değildi, Hatta başka bir konuda sertifika programına yazılmıştım,genel  muhasebe program sertifiklarını aldım tüm programlar, ancak yazık diyorum verdiğim paraya, verdikleri eğitimi evde oturup tek başıma 2 günde bitiriridim , hala karttan taksitleri alınıyor, ve keşke bilge adama gitseydim diye üzülmüşütm. Bunu en iyi eğitimi sanırm bu işte uzman olan birinin yanında çalışrak olur fikrimce, Farklı düşüncesi olan paylaşsın burada , bizlerde yön vermiş olur...

extanbul:
ben de logo sistem uzmanı olmak için bilge adam a gitmiştim. lks2 eğitimini başka yerde almıştım bilge adam a gold eğitimi için gitmiştim. benim eğiitim bitmeden gold bitti ve tiger çıktı. nasip. eğiitim güzeldi ama benim istediğim anlamda değildi. daha fazla muhasebe alanında geçti eğitim ve sonra da bunun gold da işleyişi şeklinde idi. ama zaten o eğitimler i biraz kurcalayınca öğrenebiliyorsun, mesela ben dizaynları sql de sorguların nasıl yazılacağı , karşılaşacağın hatalara karşı nasıl çözümler üretilebileceğini gösterecekler diye düşünmüştüm ama öyle değildi. kullanıcı modülünde geçti eğitim ve içerik bu imiş. ben orayı bir kapı olarak görüyorum, onlar sadece giriş i gösterdiler bende biraz daha araladım. sağolsun bu sitenin çok faydasını gördüm. bu vesile ile de teşekkür etmek isterim. ama bende sorgular hakkında bilgi almak ve biraz daha kendimi geliştirmek istiyorum ama nereden nasıl başlayacağımı bende fazla bilmiyorum.şu an ilk günlerime göre biraz daha yol katettim . takıldığımız yerlerde iyi ki varsınız.

blueparadise_:
arkadaşlar teşekkür ederim biraz daha araştırma yapmam gerekiyor galiba ve bu site gerçekten benim çözüm ortağım oldu:) hepsine çok teşekkür ediyorum şahane bir site

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git