Cari Karta Satıcı (plasiyer Kodu Atama)

Gönderen Konu: Cari Karta Satıcı (plasiyer Kodu Atama)  (Okunma sayısı 3150 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ofenX

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: Cari Karta Satıcı (plasiyer Kodu Atama)
« Yanıtla #15 : 06.03.2012, 20:17 »
LsuErsoy, Monsieur'un haklı olduğunu belirtmişim. Benim kullanıyor dediklerimin hepsi muhasebe modülünü kullanmıyor. Çünkü iç muhasebe tutuyorlar. O yüzden onlar için problem olmuyor. Ama Logo tarafından verilen seçenekleri kullanmak daha doğru. Buna katılıyorum. Belki kullanıcının işini biraz zorlaştırdığı için kullanıcılar alternatif yöntemlere başvuruyorlar.
İyi çalışmalar.

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #16 : 06.03.2012, 21:05 »
Bakış açılarımızı ne kadar geniş tutarsak o kadar iyi , her sektöre ve her çalışma şekline göre farklı çözümlemeler gelecektir , oluşacaktır , hassas bir konu , iyice irdelemeden test etmeden kararlar vermeyin.Sonrasında işinizi azaltmak isterken ikiye , üçe katlamak zorunda kalabilirsiniz...

Herkese Kolay gelsin , iyi çalışmalar...

Çevrimdışı hopolopes

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #17 : 07.03.2012, 15:26 »
:) size tavsiyem her cariye tek tek tanımlamayın...

işlem esnasında manuel olarak seçin...

bu konu ile ilgili olarakta bende bir şey sormak isterim;

satış elemanlarına yaptıkları tahsilat üzerinden prim veriyoruz ve satış elemanlarının, yaptıkları;
Nakit, çek-senet / Kredi kartı, gelen havale  rakkamlarını raporlamak istiyorum...

gelen havaleler de ve çek senet işlemlerinde / ch hareket dökümü veya ekstresinde  satış elemanı nı gösteremedim...

her işlemde satış eleman kodları seçişmiştir.

« Son Düzenleme: 08.03.2012, 10:44 Gönderen: hopolopes »

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #18 : 08.03.2012, 17:23 »
Merhaba,

Havaleler de vs yani kısacası diğer yerlerde özel kodu satış elemanı gibi gösteriyorsun.
Daha sonra sqlden bir rapor hazırlıyorsun
al sana istediğin rapor

Kolay gelsin.