go plus service hatası

Gönderen Konu: go plus service hatası  (Okunma sayısı 3603 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı can1515

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • Kenan CAN
go plus service hatası
« : 13.09.2012, 08:53 »
hizmetler kısmından goplusservice başlat dediğimde şu hatayı veriyor;Hata 1053: Hizmet, belirli aralıklarla yapılan başlama veya denetim isteğine yanıt vermedi diyor.sorunun çözümü nedir arkadaşlar.

Çevrimdışı ofenX

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: go plus service hatası
« Yanıtla #1 : 18.09.2012, 11:45 »
Merhaba,
Bu dün başıma bir müşterimde geldi. Ben dosyalarda bozulma geldiğini zannettim. Daha sonra goplussys yi falan açmaya çalışınca login hatası verdiğini gördüm. sa kullanıcısının şifresi farklı olduğu için yukarıdaki hatayı bana veriyordu. sa kullanıcısının şifresini değiştirip LGCONFIG teki şifreyi de aynı yapınca düzeldi.
Sizin de böyle olabilir. Veya başka bir sebep te olabilir.
İyi çalışmalar.

Çevrimdışı ozankilic

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
  • Arda Bilişim San.Tic.Paz.Hiz.
« Yanıtla #2 : 18.09.2012, 16:43 »
servisi dostan kaldır SC DLEETE KOMUTU İLE TEKRAR INSTALL ET DUZELIR

Çevrimdışı POLOOPTİKSAN

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 11.05.2015, 11:59 »
merhaba sürekli bahsettiğiniz hata gerçekleşiyor.. bulduğunuz çözümü paylaşır mısınız ?

Çevrimdışı equnix

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #4 : 11.05.2015, 14:15 »
Programın çalıştığı klasörde LOGO_GOPLUS_Service isminde bir dosya vardır. Bu dosyayı çalıştıra sürükleyin ve şu komutları yazın
LOGO_GOPLUS_Service /UNINSTALL bu komut servisi hizmetler bölümünden siler daha sonra LOGO_GOPLUS_Service /INSTALL yazın ve yeniden başlatmayı deneyin. Eğer seriv yinede başlamazsa hizmetlerde servisi bulun oturum açma kısmına aşağıdaki hesap kutucuğunu işaretleyin gözat butonundan "NETWORK SERVICE" hesabını seçin. Sorun yine de düzelmezse lisan dosyanızda hata vardır. Bayiniz ile iletişime geçin.

Çevrimdışı Hasan ARSLAN

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Hasan
« Yanıtla #5 : 13.05.2015, 21:05 »
hizmet çalıştırdan kaldırılmaya çalıştırıldığında mutlaka hata verecektir. Dolayısıyla tekrardan çalıştır menüsünden hizmet yüklemesi yapılamayacaktır.
Bu sorun zamanında lisans yenileme yapılmadığından kaynaklanıyor. Setin üzerine aynı versiyonu tekrar yüklemek sorunu çözecektir.