Muhasebe hesap plan aktarımı

Gönderen Konu: Muhasebe hesap plan aktarımı  (Okunma sayısı 627 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abr

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • Bulursambana bir harf ÖĞRETENİN 40 yılkölesiolurum
Muhasebe hesap plan aktarımı
« : 15.01.2015, 18:36 »
Merhaba. Firmamızda daha önceden resmi muhasebe için farklı bir program kullanıyorduk. Fakat bu yıl itibari ile goplus üzerinden muhasebe modülünüde aktif kullanmaya başlıyacağız. Hesap planını excel den işlemiyi planlıyorduk fakat bir kaç kişiden ileriye dönük sıkıntılar olduğunu duyduk. Hesap planını manuel açmamız önerildi. Böyle bir sıkıntı yaşıyan kimse oldumu acaba. Çünkü özellikle cari hesap sayımız çok fazla manuel açmamız ciddi uzun bir süre alıcak. Hesap planını excel açıp sıkıntı yaşıyan arkadaşlar oldumu acaba bu konuda cevabınızı bekliyoruz. Hayırlı günler.........

Çevrimdışı tnoktak

• Logo Kullanıcısı Pro
Ynt: Muhasebe hesap plan aktarımı
« Yanıtla #1 : 15.01.2015, 18:42 »
Yüzlerce müşterime excelden kart aktardım sıkıntı olmadı bildiğim kadarıyla. Zaten sıkıntı olsaydı mutlaka başımı ağrıtırlardı :)

Çevrimdışı abr

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #2 : 16.01.2015, 19:12 »
Yüzlerce müşterime excelden kart aktardım sıkıntı olmadı bildiğim kadarıyla. Zaten sıkıntı olsaydı mutlaka başımı ağrıtırlardı :)

Muhasebe hesap kartları değilmi aktardıklarınız. Çünkü cari malzeme fiyat sürekli kullanıyorum ama muhasebe yi ilk defa excelden atıcağız....

Çevrimdışı abr

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #3 : 17.01.2015, 13:24 »
Excel den muhasebe kodlarını cekip te sorun yaşıyan kimse varmı burda ? Sorun olmaması gerektiğini düşünüyorum ama oluyorsa zorda olsa elle giricez hepsini !!!!!!!!!

Çevrimdışı equnix

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #4 : 19.01.2015, 09:53 »
Bir sorun yaşamazsınız.

Çevrimdışı zeynet52

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #5 : 19.01.2015, 21:50 »
hazır konu açılmış sorum olacak bizde yeni firma kurmayı düşünüyoruz excelde hesap planını hazırladık ama içeri nasıl çekeceğimizi bilmiyoruz. yardımcı olabilirmisiniz?

Çevrimdışı tnoktak

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #6 : 20.01.2015, 20:01 »
Araçlar veri aktarımı excelden- muhasebe hesap planı.