Kasa İşlemlerinden Kapalı olarak kesilen Toptan satış faturasını veri aktar ile

Gönderen Konu: Kasa İşlemlerinden Kapalı olarak kesilen Toptan satış faturasını veri aktar ile  (Okunma sayısı 252 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hafizali

• Logo Uzman Kullanıcı
   Kasa İşlemlerinden Kapalı olarak kesilen Toptan satış faturasını veya Faturalardan kesilen Satış faturalarını veri aktar dışarı ile fatura aktarımı yaptığımda Satış faturalarından kestiğim faturaları Dışa veriyor.. Fakat kasa işlemlerinden kesilen Kapalı Faturaları dışarıya vermiyor... Veri aktarımı dışarı için oluşturduğum XML Şablonlarından PAIDINCASH seçeneğini kaldırdım yinede vermedi.. FROMKASA alanını aradım onu bulamadım Belki ondan mı yapıyor diye.. Tablolarda INVOICE de Kasadan kesilen kapalı faturalara PAIDINGCASH ve FROMKASA alanınına 1 değeri veriyor bundan dolayı aktarmıyor olabilir mi?. Versiyon 2,28, versiyon hatası değildir heralde??
« Son Düzenleme: 11.06.2015, 11:51 Gönderen: hafizali »

Çevrimdışı equnix

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
Veri aktar işlemini kas işlemlerinden yaptıysanız içeri alırken de kasa işlemlerinden içeri almanız gerekir. Faturadan dışarı aktarım yaptıysanız faturadan içeri almalısınız. Kasa işlemlerinden yapılan faturalarda xml dosya içerisine kasa bilgileri ile kasa işlem fişi alanlarınıda aktarır. Sorunun çözümü ise aynı faturayı hem kasa işlemlerinden hemde fatura modülünden oluşturun. Her ikisinide dışarı aktarın ayrı ayrı. XML dosyalarını karşılaştırın o zaman bulabilirsiniz.