2.66 sürüm duyurusu hatası

Gönderen Konu: 2.66 sürüm duyurusu hatası  (Okunma sayısı 476 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hekimhan06

• Logo Kullanıcısı Pro
2.66 sürüm duyurusu hatası
« : 08.11.2020, 22:49 »
arkadaşlar merhaba 2.66 sürümde 13 .sıradaki yenilik ten bahsediyor,ama öyle bir şey yok:içerği ise "Cari Hesap liste ekranına 'Muhasebe Hesap Kodu' kolonu eklenmiştir."2.68 yüklediğimde bu kolon yok.acaba versiyonları ardı ardı yüklemek lazımki bu kolun gelsin.

Çevrimdışı MYHAN

• Logo Kullanıcısı
  • **
Ynt: 2.66 sürüm duyurusu hatası
« Yanıtla #1 : 09.11.2020, 10:05 »
Aynı durum 2.68 cersiyon da : Malzeme kartında "Market" sekmesi içerisine "Satış Sınırı" alanı eklenmiştir. Go3 versiyon değişiminde  bunu yazıyor.Ben GO3 Newuı  kullanıyorum 2.68  ama stok kartının içerisinde  "market" diye bir sekme yok..oysa ki benim perakendecilik modülüm de var..Diğer kullanan arkadaşlarda da öylemi..? Tiger a aitse bu özellik go3 versiyon değişim bilgilerinin içine niye koyuyorsunuz..?

Çevrimdışı Hasan ARSLAN

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Hasan
« Yanıtla #2 : 09.11.2020, 11:45 »
Mehmet abi selamlar; aynı menü bende var. market modülü içinde satış sınırı. Benimki Go3 iş ortaği seti. Fakat standar t setlerde market bölümü yok. Bildiğim kadarıyla Kalem yazılım'ın market modülü lisansı alınırsa market bölümü çıkıyor.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
« Yanıtla #3 : 10.11.2020, 11:19 »
uyarlama vs. varsa buda sorun açar , menüyü sıfırlayıp denemek lazım ,izle seçenklerdeki layout kullanıda kontrol ediniz.

Çevrimdışı MYHAN

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #4 : 10.11.2020, 11:33 »
Layout manageri denedim arayüz uyarlamayı inceledim maalesef stok kartında "market" sekmesi yok..Bunu en iyi bayi abilerimiz logoya sormalı..Hasan abimin dediği gibi