Selamlar.. Tiger Enter. Excelden kartları aktarmak için

Gönderen Konu: Selamlar.. Tiger Enter. Excelden kartları aktarmak için  (Okunma sayısı 3672 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hafizali

• Logo Uzman Kullanıcı
Excelde kayıt desenleri nasıl olmalı bunun için bir pdf dosyası varmı. go ve lks için bilgilendirmek için bir pdf dosyası vardı. Bilgilendirirseniz sevinirim.. Saygılarımla..

Çevrimdışı FrhtK

• Logo Kullanıcısı
  • **
Excel'den kart aktarımları ürünle alakalı değildir. Versiyonla alakalı olan bir konudur.
Logo 2.07 versiyondan sonra bu excelden veri aktarım özelliğine birkaç kolon daha eklendi

Örneğin;
Malzeme Kartlarında: 5 Özel Kodu ve 3 Barkodu Excel'de Aktarabiliyoruz.
Cari Hesap Kartlarında: 5 Özel Kodu ve **Bana göre Çok Önemli Olan Muhasebe Kodunu Aktarabiliyoruz.

Bunlara İlave olarak: Sektörle, Müşteriler ve İlgili Kişilerde Excel ile Aktarılabiliyor.

« Son Düzenleme: 23.03.2012, 16:43 Gönderen: FrhtK »

Çevrimdışı hafizali

• Logo Uzman Kullanıcı
peki bunun tapblosunu nerden bulabiliriz?.. Yani hangi sütun neye denk geliyor. Go için bi pdf dosyası vardı. Tiger içinde varmı?

Çevrimdışı FrhtK

• Logo Kullanıcısı
  • **
Kayıtlı Mail Adresinize Şablonu Gönderdim.

Çevrimdışı hafizali

• Logo Uzman Kullanıcı
Çok teşekkürler ilgilniz için ama o mail adresim kapandı.. msemercioglu@hotmail.com ve msemercioglu@ttmail.com bu maila adreslerine tekrar göndereblirseniz memnun olurum saygılarımla.. Ayrıca Stok kartları, cari kartlar, malzeme satış fiyatları, hesap planları tabloları mevcutsa gönderme imkanınız olursa sevinirim teşekkürler..

Çevrimdışı FrhtK

• Logo Kullanıcısı
  • **
msemercioglu@hotmail.com Mail Adresine Gönderdim.
yrıca Stok kartları, cari kartlar, malzeme satış fiyatları, hesap planları tablolarınıda Gönderdim.

Çevrimdışı erdem5079

• Yeni Kullanıcı
  • *
yrıca Stok kartları, cari kartlar, malzeme satış fiyatları, hesap planları tablolarınıda Gönderdim.

üstadım benimle de paylaşma imkanınız var mı ?

erdemkorkmaz79@gmail.com

teşekkür ederim

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
Erdem gönderdim .

Çevrimdışı erdem5079

• Yeni Kullanıcı
  • *
Üstadım ilginiz için çok teşekkür ederim.

Yeni excel veri aktarımlarında 21. kolona Muhasebe kodu da eklenmiş deneme yanılma yöntemiyle buldum :)

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Uzmanı
o mantıkda hepsi yapılabilir ,önemli olan XML şablonunun karşılaması .

Çevrimdışı alperen3a

• Yeni Kullanıcı
  • *

Banada gönderebilirseniz güzel olur. Bende excelde açtığım malzeme kodlarını tiger proğramına aktarmak istiyorum .

Çevrimdışı hakan_79

• Yeni Kullanıcı
  • *
Erdem gönderdim .

Merhabalar Birol Bey,

Tiger Enterprise v2.21 için excel'den veri aktarım satış ve satınalma şablonu varsa gönderebilirseniz sevinirim. Bende mevcut bir şablon var fakat bu şablonda işyeri sütunu ile kdv sütunu mevcut değil, bu sütunlar olmadığı için kdv hariç veya dahil fiyat ayrımı yapamıyorum. İşyeri güncellemesini de ayrı bir sorgu ile yapmak zorunda kalıyoruz bu da biraz zaman alıyor.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

iyi çalışmalar.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Uzmanı
Bu gibi durumlar için özel çözümler üretiyoruz ,dilerseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz .

Çevrimdışı beyrek272

• Yeni Kullanıcı
  • *
üstadım benimle de paylaşma imkanınız var mı ?

rehimovbeyrek@outlook.com

teşekkür ederim

Çevrimdışı halisbatmaz

• Logo Uzmanı
Xml ile dışarı ile dışarı çıkan içeri alınır.

XML irsaliye - fatura - Çek - Sipariş - Cari  Kart - Cari Fiş Aktarımları rahatlıkla yapılır.