İlginç bir rapor isteği..

Gönderen Konu: İlginç bir rapor isteği..  (Okunma sayısı 1118 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hafizali

• Logo Uzman Kullanıcı
İlginç bir rapor isteği..
« : 30.07.2012, 18:33 »
Malzemelere asgari stok ve azami stok miktarlarını veya oluyorsa da olması gereken optimum stok seviyesini de girip, aldığım raporda asgari seviyeye ve ya azami seviyeye mi yaklaşmış? Bunu görme şansım varmı. Yani depocuma yardımcı olmak istiyorum. Ne fazla talep etsin nede az. Malzeme üretime girerken depomuzda sürpriz yoklar çıksın istemiyorum. veya bazen bir ürünü gereğinden fazlada alsın istemiyorum... Malzeme kartları içerisinde Fabrika Parametreleri diye bir bölüm var orada İHTİYAÇLARA GÖRE BELİRLEMEDE KISITLAR var ocaba bu durum benim isteğime yakın bir cevapmıdır yoksa bir alakası yokmu tam çözemedim.. Saygılarımla..
« Son Düzenleme: 30.07.2012, 18:52 Gönderen: hafizali »

Çevrimdışı hafizali

• Logo Uzman Kullanıcı
Ynt: İlginç bir rapor isteği..
« Yanıtla #1 : 30.07.2012, 18:53 »
Buldum Malzeme kartları içinde Ambar parametreleri var ordan stok seviyelerini girebiliyorum. Peki bunun raporunu nerden alabilirim??

Çevrimdışı Silinmiş Kullanıcı

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #2 : 02.09.2012, 16:05 »
Malzemelere asgari stok ve azami stok miktarlarını veya oluyorsa da olması gereken optimum stok seviyesini de girip, aldığım raporda asgari seviyeye ve ya azami seviyeye mi yaklaşmış? Bunu görme şansım varmı. Yani depocuma yardımcı olmak istiyorum. Ne fazla talep etsin nede az. Malzeme üretime girerken depomuzda sürpriz yoklar çıksın istemiyorum. veya bazen bir ürünü gereğinden fazlada alsın istemiyorum... Malzeme kartları içerisinde Fabrika Parametreleri diye bir bölüm var orada İHTİYAÇLARA GÖRE BELİRLEMEDE KISITLAR var ocaba bu durum benim isteğime yakın bir cevapmıdır yoksa bir alakası yokmu tam çözemedim.. Saygılarımla..

bana ulaşın stok eksikleri tespiti için yazdığım bir program var günlük olarak eksik malzeme listesi gönderimi yapabiliyorum. baranseren@gmail.com

Çevrimdışı tcogay

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
  • Logo Bayi
« Yanıtla #3 : 30.01.2013, 21:42 »
malzeme ambar seviye kontrol raporu işine yarabilir belki.

Çevrimdışı Silinmiş Kullanıcı

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #4 : 30.01.2013, 23:29 »
O raporu bayağı bir geliştirdim daha sonra konu halen güncelse bana ulaşabilirsiniz. yada kurumsal destek bölümünden mail atarak logo içine entegre edebilmemizi isteyebilirsiniz.