versiyon guncellemesi sorunu

Gönderen Konu: versiyon guncellemesi sorunu  (Okunma sayısı 947 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emre2000

• Yeni Kullanıcı
  • *
versiyon guncellemesi sorunu
« : 21.11.2012, 23:38 »
merhaba şirkestimizde tıger2 ınt 15 kullanıcı var versiın 2.0 dan 2.13 cektık ve program acılmasına ragmen hem su hataı alıyoruz Microsoft Cursor Engine error '80040e38' Row cannot be located for updating. Some values may have been changed since it was last read.
hemde fırmaları gormemıze ragmen data yı cagırıp programda calıstıramıyoruz lutfen yardım edermısınız.
 :'(

Çevrimdışı emrcrk

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: versiyon guncellemesi sorunu
« Yanıtla #1 : 22.11.2012, 14:06 »
Merhaba 2.13 versiyonuna geçişte eklenen yeni alanların bazı değerleri null gelmiştir,
bizde geçişlerde örnek sipariş içeriğine yada siparişi faturalarken böyle bir sıkıntıyla karşılaştık,
sipariş tablosunun yeni eklenen satırlarına veritürü ile ilgili değeler yazınca sıkıntı gitti.

eğer sende sql profiler kullanarak programın hangi işlemde çakıldığını izleye bilirsen soruna çözüm getire bilirsin diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar kolay gelsin...

Çevrimdışı emre2000

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 22.11.2012, 14:40 »
yanıt ıcın tks. sımdı sorun daha da degısıtı L_CAPISIGN diye bir hata cıkıyor sonra tıger2 ınt exe gırınce fırmaları goruyorum ama kullanıcı adı parolayı gırmeme ragmen hatada vermeyip ogle beklıyor programa gırmıyor kafayı yedırdı bana datamıda bozdu guncellememı yoksa sabotemı anlamadım vallaha :'(

Çevrimdışı emrcrk

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 22.11.2012, 14:41 »
Rica ederim, L_CAPISIGN tablosu için nediyor ?

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
« Yanıtla #4 : 22.11.2012, 14:53 »
yanıt ıcın tks. sımdı sorun daha da degısıtı L_CAPISIGN diye bir hata cıkıyor sonra tıger2 ınt exe gırınce fırmaları goruyorum ama kullanıcı adı parolayı gırmeme ragmen hatada vermeyip ogle beklıyor programa gırmıyor kafayı yedırdı bana datamıda bozdu guncellememı yoksa sabotemı anlamadım vallaha :'(

Dostum bu gibi riskli işlemleri biliyorsan uygulucaksın ,bilmiyorsan bi bilene yaptırcaksın ve hiç strese girmiceksin .