Leasing Fatura Kaydı Hk.

Gönderen Konu: Leasing Fatura Kaydı Hk.  (Okunma sayısı 1861 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı suleyman057

• Logo Kullanıcısı
  • **
Leasing Fatura Kaydı Hk.
« : 07.01.2014, 09:53 »
Merhaba,

Leasing genel ödeme planı kayıtlarını yaptım ve ödeme sırasında kredi gibi her hangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Fakat leasing'den gelen faturaların nerede ve nasıl kayıtlarının yapılacağına ilişkin herhangi bir şey bulamadım. Bu konuda yardımlarınızı rica ederim.

Çevrimdışı kal gul

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: Leasing Fatura Kaydı Hk.
« Yanıtla #1 : 09.01.2014, 12:38 »
merhaba,
siz leasing taksiti oluşturabilmişsiniz ne güzel ben nasıl yapıldığını bulamadım. Satınaklma teklifi girdim. O teklifi sözleşmey bağladım fakat taksit oluşturamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı aydink1976

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 14.01.2014, 17:14 »
Logo firmasından bir kişi bile nasıl kullanıldığını bilmiyor ki buraya bir cevap yazma zahmetinde bulunacak kişi olsun. Bi kerede program içeresine koydukları menünün gerekli şekilde açıklayıcı bilgisini versinler. Yada dört dörtlük çalışsın. Bankanın ödeme planı ile programın vermiş olduğu ödeme planı bir birini tutmuyor. nasıl tutturacağımızı anlatmıyorlar. Gelen faturalar işleyişleri. Leasing işleminin bu programda doğru düzgün çalıştığını söyleyen bi kişide çıkacağını sanmıyorum........... Bu mesajıda görmezden gelirler eminim

Çevrimdışı fundasari

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 06.03.2014, 11:55 »
Merhaba,

Teklifi girdikten sonra teklif içinde sağ tuşta leasing ödeme planı var oradan ödeme planı giriliyor.

Çevrimdışı erkansinel

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 29.12.2014, 16:28 »
denedim fakat yine de olmuyor :(