kayıtlarda hızlı geçiş özelliği kullanımı

Gönderen Konu: kayıtlarda hızlı geçiş özelliği kullanımı  (Okunma sayısı 1293 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serdarcakir

• Yeni Kullanıcı
  • *
Merhabalar,Bir sorum olacak,Tiger Enterprice kullanıyoruz.Kayıtlarda Hızlı geçiş Özelliğini kullanamıyorum.Ana ekran menüsüne gelmiyor.İncelediğim kadar ile Bu özellik kullanıcı yetkilerine bağlanmış durumda.Kullanıcı adı sistem yöneticisi olarak tanımlandığında kullanıcı yetkileri seçeneği gelmemekte ve otomatik olarak tüm yetkiler aktif (+) olarak gelmekte.Yanlız bu hızlı geçiş özelliği kullanıcı yetkilerinde "Kayıtlar Arası
Hızlı Geçiş Özelliği Saklansın" seçeneği olarak gelmekte.Yani otomatik olarak aktif gelen menü ancak pasif yapıldığında kullanıcı tarafından görünebilecek demek.Ama sistem yöneticisinde tüm yetkiler + olarak açılmakta ve - yapılamamakta.
Kısacası Bu Hızlı geçiş özelliğini menüme nasıl ilave edebilirim.Araştırdım ancak bir sonuç bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı serdarcakir

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: kayıtlarda hızlı geçiş özelliği kullanımı
« Yanıtla #1 : 05.03.2014, 21:06 »
bu konu ile ilgili sorunla karşılaşan başka bir arkadaş yokmu acaba :(

Çevrimdışı cansaraloğlu

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: kayıtlarda hızlı geçiş özelliği kullanımı
« Yanıtla #2 : 06.03.2014, 10:31 »
Programdaki üst menülerden izle-seçenekler diyip , listede en altta bulunan "Araç çubuğunda gizlenilicek düğmeler" kısmını seçip ordaki -yön düğmeleri- kısmını aktifleştiriceksiniz.