Acemiyim Tiger de Yapmak İstediklerim

Gönderen Konu: Acemiyim Tiger de Yapmak İstediklerim  (Okunma sayısı 688 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lfkaya

• Logo Kullanıcısı
  • **
Acemiyim Tiger de Yapmak İstediklerim
« : 19.08.2014, 18:00 »
Arkadaşlar Logo Tiger de Yapmak İstediklerim Bazı Şeyler Var Mümkün mü Bilmiyorum Mümkünse  Nasıl Yaparım Bu Konuda Yardım Ederseniz Sevinirim

1. Yönetici Konsolu Ekranında Değişiklik Yaparak Bugün Bu Hafta Bu Ay ve Hepsi Kısmında
    Bankalardan Kredi Kartı Olarak Bugün Hesaba Geçecek Tutarı (Gerekirse Detayı İle Birlik de)

2. Alışını ve Satışını Yaptığım Ürünlerde Dönem Dönem Kampanyalar Olmak da Bunu Kullanıcı Kontrolü
    Yerine  Sistem Kontrol Etsin İstiyorum Kampanyalar Örnek a Ürününden Belli Tarihler Arasında Belli
    Miktarda Alırsam veya Satarsam Tutar, % iskontosu veya Bedelsiz Ürün Olarak Alınıp Veriliyor

3. Diğer Kullanıcıların Gün İçinde Yapmış Olduğu Alış, Satış, Çek, Banka Ve Benzeri işlemleri Kendi
    ekranımda Görmek İstiyorum

Bunları Yapabilirmi yim Yapabilirsem Nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı Volkan TAZE

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: Acemiyim Tiger de Yapmak İstediklerim
« Yanıtla #1 : 20.08.2014, 11:36 »
Evet bunların tamamı yapılabilir fakat ayrıca uyarlama yazılması gerekmektedir. Logo ürünü içinde bu istedikleriniz otomatik olarak bulunmamaktadır.

Çevrimdışı aykutyilmaz

• Yeni Kullanıcı
  • *
  • Logo Sistem Uzmanı
Ynt: Acemiyim Tiger de Yapmak İstediklerim
« Yanıtla #2 : 21.08.2014, 10:15 »
Bu dedikleriniz yapılabilmektedir. Logo tarafında bunları yapmak mümkündür. İyi bir çözüm ortağıyla anlaşın. Bütün sorunlarınıza çare olacaktır.