Malzeme Yönetim Fişlerinin Fiş Satır Satır Açıklamalı Dökümü SQL Sorgusu ACİL

Gönderen Konu: Malzeme Yönetim Fişlerinin Fiş Satır Satır Açıklamalı Dökümü SQL Sorgusu ACİL  (Okunma sayısı 434 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı doganhayrullah

• Yeni Kullanıcı
  • *

Merhaba değerli arkadaşlar ;

bana LOGOTiger "Malzeme Yönetim Fişleri" nin içeriği ( Satır Açıklamalı Dökümü) SQL Sorgusu lazım ACİL yardımcı olabilir misiniz ?

( Fiş Türü - Fiş No - BelgeNo - Fiş Tarihi - Fiş Saati - Özel Kodu - Stok Kodu- Stok Adı- Miktar -AnaBirim - Fiş Satır Açıklaması - Ambar )

Çevrimdışı doganhayrullah

• Yeni Kullanıcı
  • *
Malzeme Yönetim Fişlerinin SQL Sorgusu Excell için
« Yanıtla #1 : 07.08.2015, 12:19 »
ARKADAŞLAR TEŞEKKÜR DERİM... ben hallettim ;) ;)

"MALZEME YÖNETİM FİŞLERİ" DIŞVERİAL EXCELL SQL SORGUSU AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Başka arkadaşlara lazım olur diye sorguyu aşağıda paylaştım Kolay Gelsin... :-X

select   CASE WHEN L.TRCODE=1 THEN 'Açılış Fişi'        WHEN L.TRCODE=11 THEN 'Fire Fişi'        WHEN L.TRCODE=12 THEN 'Sarf Fişi'        WHEN L.TRCODE=13 THEN 'Üretimden Giriş Fişi'        WHEN L.TRCODE=14 THEN 'Devir Fişi'        WHEN L.TRCODE=25 THEN 'Ambar Fişi'        WHEN L.TRCODE=50 THEN 'Sayım Fazlası Fişi'        WHEN L.TRCODE=51 THEN 'Sayım Eksiği Fişi' ELSE 'Diğer Fişler' END AS 'Fiş Türü',        F.FICHENO AS [Fiş No],        F.DOCODE AS [Belge No],        F.DATE_ AS [Tarih],        f.SPECODE AS [Fiş Özel Kodu],        I.CODE AS [Stok Kodu],        I.NAME AS[Stok Adı],        L.AMOUNT as [Miktar],        U.CODE as [Birim],        L.LINEEXP AS [Satır Açıklaması],        W.NAME AS [ÇIKIŞ AMBARI],       W2.NAME AS [GIRIŞ AMBARI] from LG_105_01_STLINE  L  LEFT JOIN LG_105_01_STFICHE F ON F.LOGICALREF=L.STFICHEREF  LEFT JOIN LG_105_ITEMS I ON I.LOGICALREF=L.STOCKREF  LEFT JOIN LG_105_UNITSETL U ON U.LOGICALREF=L.UOMREF  left JOIN L_CAPIWHOUSE W ON W.NR=L.SOURCEINDEX AND W.FIRMNR=105  left JOIN L_CAPIWHOUSE W2 ON W2.NR=L.DESTINDEX AND W2.FIRMNR=105    WHERE L.TRCODE=50 
« Son Düzenleme: 07.08.2015, 14:19 Gönderen: doganhayrullah »