Seri / Lot Numaraları Hakkında.

Gönderen Konu: Seri / Lot Numaraları Hakkında.  (Okunma sayısı 389 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ehliyet

• Logo Kullanıcısı
  • **
Seri / Lot Numaraları Hakkında.
« : 10.02.2016, 16:22 »
Merhaba,

Bir süredir bir sorun yaşıyorum. Seri / Lot takibimiz var. Ürünler el terminali ile okunuyor ve Lobject ile de Tiger a akıyor. Gelen irsaliyelerden silinme olduğu zaman lot kayboluyor. Ambar transferleri fişi ile olduğu zamanda transfer olan ambarda dahil bir yerde o lotu bulamıyorum. Bunu yaşayan var mı.? Yada bunu nasıl kontrol edebilirim. Hakeretlerine baktığım zaman ilgili firmaya sevk olmuş gibi duruyor ama irsaliye silinmiş. Silinen kayıtlardan geri çağırdığım zaman da belgeyi boş olarak kaydetmek istediğinizden emin misiniz diyor. Kaydettiğim zaman da boş olarak geliyor doğal olarak. Ama kaydetmeden önce ürünleri içinde görüyorum. Seri / Lot nolarına bakıyorum onlar görünmüyor.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Ynt: Seri / Lot Numaraları Hakkında.
« Yanıtla #1 : 10.02.2016, 16:56 »
Merhaba,

detaylı inceleme olmadan buna çözüm bulunamaz, çünkü bahsettiğiniz seri lot bilgi en arada kaybolursa bütün bağlantılar kopar, raporlar alt üst olur yani açıkçası herşey birbirine girer

Çevrimdışı ehliyet

• Logo Kullanıcısı
  • **
Ynt: Seri / Lot Numaraları Hakkında.
« Yanıtla #2 : 22.02.2016, 15:41 »
Teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Lot Kayıtları silinmesine rağmen hareket kayıtları lak olarak kalıyor logonun bir bakı. Tablolardan o satırı silince lot yerine geldi ama baya da uğraştırdı.
« Son Düzenleme: 22.02.2016, 17:43 Gönderen: ehliyet »