malzeme giren çıkan kalan devir öncesi ve devir sonrası

Gönderen Konu: malzeme giren çıkan kalan devir öncesi ve devir sonrası  (Okunma sayısı 1468 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yousemeti

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Kullanıcısı
  • Su'dan Uçak Yaparım Biner Dolaşırsın
selam degerli hocalarım ; stok sizin tabirinizle malzeme

malzeme yönetimi-> Fiş dökümleri Ve estreler baktıgım zaman  bana giren cıkan kalanı veriyor ama

devir rakamalrını gelir  yani ben stokuma malı 2006 yılında almısım 1000 tane 31/12/2006 ya kadar 600 tane satmısım 400 kalııyor ben 2007 de rapor aldıgım zaman giren 400 veriyor 01/01/2001 den itibaren kac adet sattıysam bana onuda dusuyor giren 400 cıkan 50 kalan 350 diyor aslında benim istedigim bu degil
tarih aralıgıda versem fislerden olmuyor nasıl yapmam gerekiyro bu sorunu halletmem için
yardımlarınızı  bekliyorum bunu dezeltme olasılımız varmıdır..

saygılarımla

Çevrimdışı Navigator- Hbv Software

• Logo Uzmanı
Üstad döneme bağımsızmı çalışıyorsunuz? Sorunuzu anlamadım.

Çevrimdışı yousemeti

• Logo Kullanıcısı
Döneme bağlı çalışıyoruz örnek lg_105_01 Yani bu şekilde

• Logo Uzmanı
Ben bu soruyu anlayamadım kusura bakmayın. Daha açık bir ifadeyle yazarsanız sevinirim.

Çevrimdışı yousemeti

• Logo Kullanıcısı
olmuyor ben istedigim olmuyormu her  yılı ayrı toplama cıkarmak gerekiyor anladıgım kadarıyla

bu logo olayına alışacagız bakalım

• Logo Uzmanı
Kahru bela yapmak yerine bana biraz daha açıklayıcı olsanız. Belki yardımcı olacam :)

Çevrimdışı Fatihcamli

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • Tiger Sonuçta hayvan Yönetmessen Zarar edersin
@yousemeti 

Oluyor  -  veya olur önce kurgulamayi iyi yap sonra navigator fonksiyonlarını kullanmayı dene (Sorun tam anlaşılmadı ama anladığım kadarıyla 2 farklı malidönemli ilgili bilgi istiyorsun)

Saygılar

Çevrimdışı yousemeti

• Logo Kullanıcısı
evet  aynen soyledigin iki yada 3 mali donemde toplam giren cıkan kalanı istiyorum .. kusura bakmayın sorumu tam olarak anlatamadım  ozur diliyorum hem ogrenmeye calssıyorum bri yandanda o yuzden  tırmalıyorum  biraz

benim  yapmak istedigim olay sudur.. ben  xxxx. firmasında malzeme alıyourum

benim tabirim ile xxxx  carisinden  mal alıyorum stoklarıma malın girisini yapıyorum  mal alım irsaliyesi ile ben bu xxxx  firmasından
Hxxxx  H  ile başlayan stokların giris rakamlarını almam gerekiyor bu mal 20004 de olabilir 20005 de olabilir 20006 da olabilir yada her yıl bu stokdan alım yapabiliyorum ama aynı firmadan xxxxx firmasında alıyorum yanlızda bana bu H ile stok kodu baslayan stokların
toplamını istiyorum  ve bunuda gruplamak istiyorum databasede lg_105_1_Marks diye tablo var benim orada marka lar var onalra gore gruplamak istiyorum  H ile baslayan xxxxx firmasından aldıgım maların toplam kac adet almısım
kac adet satmısım (satmısım derken stok kartında baktıgım zaman kalan adet bana yeterli olur) vegiren cıkan kalan yanii
ama sadece alım irsaliyesi yapılmıs adet ki dogru adedi bulabileyim diye  yoksa iadeleride bildigim karı ile stokda gosteriyor bildigim kadarıyla  bana bu lazım umarım anlatabilmisimdir..  

saygılarımla
salih hanifeoglu

Çevrimdışı admin

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
Merhaba,

Navigatör ile bu konuyu çok rahat çözebilirsiniz.

Kolay gelsin

Çevrimdışı yousemeti

• Logo Kullanıcısı
Navigatör nasıl brisey yeniyormu ac karn afalan :))   dokunmasın sonra bende ünser valla

bir arkadasımız var bizim firmaya destege gelecek onunl apaylasacagım onda vardı navigatör onula kasarız bakalım

kendinize iyi bak emegi gecen herkese teşekür ederim

saygılarımla
salih hanifeoğlu