sys

Gönderen Konu: sys  (Okunma sayısı 616 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

addd

• Ziyaretçi
sys
« : 03.02.2010, 13:36 »
merhaba,
1)ben sys içinde kullanıcı açtım ama mesela kasa işlemlerinde sadece bu kullanıcılar kasaları görsün istiyorum yanı diğer firmaların kasalarını görmesin tek istedıgım firmanın kasasını görsun nasıl yapıcam hem sys hemde normal tiger ıcınde yetkı mı vermem gereklı bunu nasıl yapıcam
2)mali dönem bağımsız çalışıyorum ve ben ıstediğim fırmanın 2009 yılındakı fişleri 2010 yılına 1 numarayla başlayarak getırmesini istiyorum nasıl yapıcam
3)birde benım ba bs formlarında sorunum var bilgi verirmisiniz lütfen.ba bs formunu e-beyannameden gırıyorum ama dokumunu almak ıstedıgım zaman sadece xml dosyası olustur demem yeterlimi.oluştur dedıkten sonra dozyanın dırke dokumunumu alıyorum.ayrıntılı olarak anlatırmısınız bununla ılgılı hıc bılgım yok lutfen acıl olarak bu 3 soruma cevap verırımısınz
 hala cevap bekliorum arkadaşalr yardımcı olurmusunuz bu sorunuma

addd

• Ziyaretçi
Ynt: sys
« Yanıtla #1 : 18.02.2010, 17:17 »
cevap verecek kımse yokmu arkadaslar ???

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #2 : 18.02.2010, 20:02 »
1. yetki kodunu devreye sokman gerek. yönetimden kullanıcının detayına girip yetki kodlarından hangi yetki koda sahip kartlartı görmesini istiyosanız onları seçin
2. fiş numaralamayı açıp firmanızı seçin ve tarih aralığını düzelterek yeni numara verebilirsiniz.
3. bs-ba formları xml hazırlanır e-beyanname düzenleme programı ile açılır. gelirler.gov.tr sitesinden indirebilirsin

addd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 19.02.2010, 10:53 »
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BİLGİLERİNİZ İÇİN İYİ ÇALIŞMALAR