TİGER TİGER

Gönderen Konu: TİGER TİGER  (Okunma sayısı 991 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

addd

• Ziyaretçi
TİGER TİGER
« : 25.02.2010, 10:58 »
Merhaba ben tigerı çalıştırırıken her seferinde en az 3 kez deniyorum ve 1 dkk zaman geçtikten sonra 3.denememde ancak açılıyor.Çok yavaş çalışıyor ve program içerisinde işlem yaparken sistem kapatıldı die ingilizce bir uyarı veriyor ve program kapanıyor direk.versiyonum 1.90 sorun neden kaynaklanıyor acaba yardımcı olurmusunuz...

Bir sorunum daha var satış hareketleri dökümü alırken tabloda birim fiyatına iskonto düşülecek,masraf eklenecek şeklinde tanımlı alandan formülü oluşturmaya çalışıyorum şöyle olması gerekiyor:
 BİRİM FİYAT - İNDİRİM = İNDİRİM
 İNDİRİM+MASRAF = BİRİM FİYAT şeklinde bir tanımlı alan oluşturmam gerekiyor ama hangi veri alanından nasıl çekeceğimi  yani kodları nasıl kullanancağımı bilmiyorum.YARDIMCI OLURMUSUNUZ ÇOK ACİL:(((

addd

• Ziyaretçi
Ynt: TİGER TİGER
« Yanıtla #1 : 25.02.2010, 11:42 »
CEVAP verebilecek kimse yokmu arkadaşlar ??? ??? ???

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #2 : 25.02.2010, 13:31 »
tek kullanıcılı mı? çok kullanıcılı mı? networkunuz kablolu mu? kablosuz mu? işletim sistemleri neler?

addd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 25.02.2010, 14:46 »
XP KULLANIYORUZ KABLOSUZ 5 KULLANICI VAR AMA DAHA COK 2 KULLANICI YOGUNLUKTA.BEN VE BIR ARKADASIM COK YOGUN KULLANIYORUZ FAKAT ONDA BÖYLE BİR SORUN YOK NEDENİ NEDİR

addd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 25.02.2010, 15:01 »
İLK SORUNUM İÇİN BİR CEVABINIZ VARMI PROGRAM ÇALIŞMIYOR SÜREKLİ KAPANIYOR

addd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 25.02.2010, 16:54 »
arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabılırmı cok acil lütfen:(

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #6 : 25.02.2010, 18:04 »
arkadaşım çok acelecisin. herkez bişeylerle koşturuyo bilgisayar başında beklemiyoruz. kablosuz bağlantıda bağlantı kalitesi düşüyor. imkan varsa kablo çekip deneyin