Muhasebe bağlantı kodları sorunu

Gönderen Konu: Muhasebe bağlantı kodları sorunu  (Okunma sayısı 677 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fast7

• Yeni Kullanıcı
  • *
Muhasebe bağlantı kodları sorunu
« : 15.06.2010, 10:31 »
Bankadan borç çeki ödemesinin muhasebeleştirmesinde bankalara ait muhasebe bağlantı kodları boş geliyor.

Öndeğerlemeyi çalıştırdım. Muhasebe bağlantı kodlarında Bankalar/Kesilen Çekler bölümündeki bağlantı kodlarına ve Çek Senet işlemleri/Kesilen çekler bağlantı kodlarını yazdığım halde yine de olmuyor.

103.01 verilen çekler hesabı geliyor
Karşılık hesabı Bankalar gelmiyor

İşlem Bankadan Borç Çeki Ödemesi

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Ynt: Muhasebe bağlantı kodları sorunu
« Yanıtla #1 : 15.06.2010, 10:54 »
bağlantı kodlarını kontrol edin. banka kartınızda sağ tık muhasebe kodlarını kontrol edin

Çevrimdışı fast7

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 15.06.2010, 11:08 »
Banka Hesaplarının muhasebe bağlantı kodları boş ve dolu olarak da denedim yine de boş geliyor. Muhasebe bağlantı kodları Bankalar/Banka cari hesapları bölümünde bağlantı kodları da tanımlı ama bir türlü gelmiyor kod. Açıklama bölümünde banka hesabının kodu geliyor ama kod boş.

Yukarıdaki resimdeki gibi kod uygula bütün kodlar dediğim halde kod gelmiyor. Öndeğerleme yaptım yine olmadı.

Banka hesaplarındaki muhasebe kodlarını tanımladım. Öndeğerlemeyi kartlardan okusun boş kodlar ve tüm kodlar olarak ayrı ayrı denedim yine de gelmedi.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 15.06.2010, 12:29 »
bağlantı kodlarından çekle ilgili olanlari,çinde kontrol ettniz mi

Çevrimdışı fast7

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 15.06.2010, 12:56 »
Evet kontrol ettim. Hatta tüm bağlantı kodlarını sildim saatlerce uğraşarak tekrar girdim ama olmuyor. Bir yerde bir yanlış yapıyorum ama bulamadım.