go neden çok yavaş ?

Gönderen Konu: go neden çok yavaş ?  (Okunma sayısı 2556 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atutkun

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: go neden çok yavaş ?
« Yanıtla #15 : 08.01.2009, 16:21 »
Selam ,

go'nun çok uzmanı değlim fakat yazdıklarında virüs programının nod32 olduğunu gördüm. Sendeki kadar olmasada benimde başıma bu tür yavaşlık problemleri geldi. Bunlarda bir taneside bilgisayarda yüklü olan nod32 idi. İsternsen bir kaldırıp yeniden başlat bilgisayarı ve dene. Umarım düzelir. Eğer düzelirse başka bir virüs programı denemeni tavsiye ederim.

Çevrimdışı bimtek

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
go neden çok yavaş ?
« Yanıtla #16 : 08.01.2009, 18:00 »
Slm;

Arkadasımız eskı datasını yukledıgınde sorun olmadıgını yazmıs. o yuzden programlarla alakalı bır sorun oldugunu sanmıyorum. sql2005 uzerınden database ayarlarına bakması daha mantıklı olur sanırım. Tabi ondan once lkssys den fırma dönemı uzerınde verı tabanı araclarını tekrar olusturmayı bır dene
Baktın olmuyor sqlden anlıyan bır arakdas bakıversın derım..

Tabı bunları yaparken yedek almayı unutmayın...
Kolay gelsın...

Çevrimdışı ipezek

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #17 : 10.01.2009, 20:55 »
ya arkadaşlar sizin makinalrdan olmasın yavaşlık, çokda yavaş değil, normal çalışıyor bende, kayıt hızı iyi, açılmalar iyi bilmiyorum yani go yavaş diye tutturmuşlar gidiyor

Çevrimdışı okanyorulmaz

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #18 : 11.01.2009, 00:24 »
Allah için bende Go ilk çıktığında yavaşlığından çok şikayetçi idim ama şu anda gerçekten iyi herhangi bir sorunu yok sql yapılandırmasını ve makinanın gerekli donanımsal ve yazılımsal ayarlamalarını yaptğınız zaman tıkır tıkır çalışıyor. Çok kullanıcı sistemlerde de tavsiyem kesinlikle marka server (raid sistemli)  ve windows 2003 veya 2008 kullanmanız maliyetler eskisi gibi değil bu yatırımları bi kez yaptığınız zaman kafanız bir daha ağrımaz.

Çevrimdışı ress

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #19 : 11.01.2009, 11:24 »
Merhaba.
Programin donmasi problemi
 L_NET SET ,L_GOUSERS , LG_NET_001 tablolarindan kaynaklaniyor.
« Son Düzenleme: 11.01.2009, 11:43 Gönderen: ress »