Ambar Parametleri Hk

Gönderen Konu: Ambar Parametleri Hk  (Okunma sayısı 681 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Exterider

• Ziyaretçi
Ambar Parametleri Hk
« : 27.01.2009, 10:43 »
Merhaba Arkadaşlar

Parametleri kısmından Malzemelere ait Parametlereleden Nagatik Stok Kontrolüne İşlem Durdurulacak diyorum ama Bazı ürünlerde İşlem surdurulmuyor malzeme kartınının Ambar Parametlerine baktığım zaman İşlem Devam edilecek diyor nasil İşlemleri durdurabilirim

Çevrimdışı Selcuk

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
Ynt: Ambar Parametleri Hk
« Yanıtla #1 : 27.01.2009, 12:17 »
diğer işlemler / çalışma bilgileri / stok / paramatresi içinde de stok seviyelerinle ilgili seçenekler var burdan da gerekli parametreyi seçmelisin . Hem kartta seçili olcak hemde stok parametrelerinde seçmiş olman gerekiyor. iyi çalışmalar

Exterider

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 27.01.2009, 13:59 »
Kısaca şöyle desem Malzeme Parametresinden Nagatif Stok Seviyesine İşlem Durdurulacak Dedim  ama ben malzemeleri hala nagatife düşürebiliyorum malzemenin üzerinde sağ tıklayıp Ambar Parametlerini seçtiğim zaman Orası hala İşleme Devam Edilecek yazıyor acil Yardım Lütfen

Çevrimdışı Selcuk

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #3 : 27.01.2009, 14:13 »
negatif seviye ye geldiğinde işlemin devam etmemesi için hem malzeme karının içindeki bölümden işleme devam edilmeyecek seçili olmalı , hemde stok parametrelerinde olmalıdır.

kartta da asgeri stok işlem durdurulacak olcak, parametrelerdede. iyi calısmalar