1.80 hatası

Gönderen Konu: 1.80 hatası  (Okunma sayısı 881 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı caferoglu

• Yeni Kullanıcı
  • *
1.80 hatası
« : 28.06.2008, 14:13 »
arkadaşlar 3 gün önce 1.8.0 versionu  yükledim. bugün içerikleri hakkında sitede yayınlanan dosyayı indirip inceledim
go nun neler yeni diye bakarken dosya ya tıkladıgımızda terminal no diye bir bölüm eklemişler
benden size tavsiye sakın tıklayım ayarlarını degiştirmeyin
ben tıklayıp orada bulunan sayıyı degiştirdim. kapatıp açtıgım da teminale kayıtlı degilsiniz uyarısını aldım. yönetimden tüm terminal ayarlarını inceledim herşey normal. ne yaptımsa olmadı
bayi arkadaşımı çagırdım  ş terminal ayarlarında hiçbirşey olmadıgını herşeyin normal oldugunu ve çalışması gerektigini söyledi ve tabiki çalıştıramadı.allaltan windowsun yedegi vardı da geri yükledim ve sorun çözüldü
size tavsiyem dedigim bölüme hiç girmeyin
1.8.0.0.1 versiyonunu sanırım butür hataları düzeltip hemen yayınladılar indirip kurmaayı düşünüyorum

Çevrimdışı Özcan

• Logo Kullanıcısı Pro
Ynt: 1.80 hatası
« Yanıtla #1 : 28.06.2008, 15:38 »
Merhaba arkadalar
go yeni versiyonda programfiles\logo\GO\LGSETUP kaldırılmış yok terminal numarasını sakın deyiştirmeyin terminal no anladığım kadarıyla lgsetup olarak çalışıyor.

Çevrimdışı umitkocyigit

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
« Yanıtla #2 : 30.06.2008, 10:43 »
terminal noya numara verdiğin zaman, terminallere gideceksin oradaki hangi terminale kayıtlıysan
kodu kısmına terminalin sonuna .x  yazacaksın. x=terminal no

Çevrimdışı mart01

• Logo Kullanıcısı Pro
  • alisamimart@hotmail.com
« Yanıtla #3 : 30.06.2008, 11:54 »
SİSTEM TERMİNAL NOSU EKLEMENE VE DEĞİŞTİRMENEİZİN VERMİYO Kİ

Çevrimdışı smlmsluk

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 10.07.2013, 07:12 »
Ümit Koçyiğit teşekkür ederim. Senin dediğin yöntem işe yaradı. Kayıtlı olduğum terminalin kodu alanı kısmına koddan sonra nokta koyup terminal numarasını yazınca go çalıştı.
 Bilgi için teşekkürler.