Ya arkadaşlar GO MM deki işletme defteri raporları hakkında bilgisi olan yok mu

Gönderen Konu: Ya arkadaşlar GO MM deki işletme defteri raporları hakkında bilgisi olan yok mu  (Okunma sayısı 955 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sair

• Logo Kullanıcısı
  • **
Bi kaç kez sordum.. Kimse cevap vermedi.. Bilen mi yok, yoksa kimse cevap vermek mi istemiyor..  GO MM2 3.80 versiyonundan sonraki tüm güncellemelerini yükledikten sonra işletme raporları inanılmaz yavaşlıyor.. 1 aylık rapor bile 3 dakikada geliyor.. 1 yıllık falan aldıysanız batıyorsunuz.. Logo nun sitesinde de hiç bir açıklama yok.. Çıkan her sürümü yükledim.. Hepside aynı.. 3.80 versiyona dönüyorum mecburen ancak bu versiyondada bordro güncel değil.. Napacağımızı şaşrıdık.. Bi çaresi yok mu bunun ya.. Hiç mi bilen yok..

Selamlar..

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
mm için değilde logo ürünleri için rapor yavaşlamasının sebebi yüklü olan yazıcılar yada windows ile alakalı problemler olabilir. sadece bir modüle ait raporlarmı yavaş yoksa tüm raporlarmı?

Çevrimdışı aslan34

• Yeni Kullanıcı
  • *

İşletme defteri programınada hatalar var.Rapor çabuk alınsa da bir işe yaramıyor.
Logo, MM programlarıyla pek ilgilenmiyor.Esas sorun burada.İlgilenseydi, programı kendi yapardı.

Çevrimdışı sair

• Logo Kullanıcısı
  • **
Tüm raporlar yavaş.. Hemde inanılmaz derecede... Windows ile alakalı olsa 3.80 versiyondada aynı yavaşlığın olması lazım.. 3.80 üstü hangi versiyonu kurarsam kurayım inanılmaz yavaş.. 3.80 e geri döndüğümde her şey düzeliyor..

Selamlar..

Çevrimdışı metin

• Yeni Kullanıcı
  • *
ftp://download.logo.com.tr/Kobi_Urunleri/MM2/VERDEG/MM2_3.82.00.01_Verdeg/

adreste bulunan dosyaları incele ve orada söylenen işlemleri yapınız raporlarınız hızlanacaktır

Çevrimdışı sair

• Logo Kullanıcısı
  • **
Teşekkür ederim Metin Kardeş (adaş).. Deneyeceğim.. Sonucu bildiririm...

Çevrimdışı bteker

• Yeni Kullanıcı
  • *
Teşekkürler sorun çözüldü. Ama işin ilginci verdiğiniz linkten girince dosyanın görünmesi ana sayfadan girince görünmemesi :)