Ayrıntılı satış raporu Hareket görmeyenlerin bi kısmı görüntülenmiyor.

Gönderen Konu: Ayrıntılı satış raporu Hareket görmeyenlerin bi kısmı görüntülenmiyor.  (Okunma sayısı 741 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cevher21

• Yeni Kullanıcı
  • *
s.a Arakadaşlar go 2.01 versiyonunu kullanıyorum. daha önceki sürümlerde de bu hata vardı yada ben hata diye algılıyorum.
yaklaşık 158 adet stoğum var bunlarla ilgili ayrıntılı satış raporu istediğimde harket görmeyenlerin bir kısmı görüntülenmiyor
filtreleme kısmında hareket görmeyenler filtrelensin seçiyorum. stokların özelliği aynı yani dv0001 dye bir stoğa kod verdim o kod kopyalanarak çoğaltılmış.yani her  eşyleri aynı.
bunun sebebi ne olabilir yardımcı olabilecek arkadaşlar var mi?
problemi çözmek için hayali bi satış fişi kesiyorum bütün stoklardan birer adet yazıyorum. fiyatsız olarak kaydediyorum öyle alıyorum ayrıntılı satış raporunu. buda haliyle vaktim alıyor.

Çevrimdışı cevher21

• Yeni Kullanıcı
  • *
yani helal olsun koskoca logodestek sitesine bakin 1 haftadir nerdeyse yazmisim sorunu
bir cevap bile yok :(

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
kartın üstünde sağ tık durumuna bakın orada son hareket tarihini kontrol edin bi de aldığınız raporun görüntüsünü koyun

ayrıca soruyu 10 haziranda yazmışsınız bir hafta değil

Çevrimdışı cevher21

• Yeni Kullanıcı
  • *

öncellikle  cevap verdiğiniz için tşk ederim
resimlerde gördüğünüz gibi raporu alırken dv001 ile dv007 arası stokları istedim. hareket görmeyenlerden sadece birini gösterdi dv005 ve dv006 görüntülenmiyor.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
tarih aralığını 01.01.2010 başlatırsanız görünür son hareketi 01.01.2010 devirden gelmiş görünüyo

Çevrimdışı cevher21

• Yeni Kullanıcı
  • *
tşk ederim hocam yalnız ben mayıs ayını görüntülemek istiyorum.
mayıs ayındaki dv004 neden görünüyor da dv005 ile dv006 görünmüyor.
sonuçta 3 karta devirden hareki var başka hareket yok
yani kısacası hocam ben mayıs ayına ait ayrıntılı satış raporu almak istiyorum. hareket görmeyen kartlarında listelenmesini istiyorum. mümkün mü?
« Son Düzenleme: 14.06.2010, 11:07 Gönderen: cevher21 »

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
toplam tablolarını temizleyip malzeme toplamlarını çalıştırmayı deneyin

Çevrimdışı cevher21

• Yeni Kullanıcı
  • *
hocam bu enson yazdiğinizi anlayammadim? biraz ayrinti vermeniz mümkün mü?

Çevrimdışı seldadestek

• Yeni Kullanıcı
  • *
veritabanında toplam dosyaalarının bulunduğu tablolar var stl..tot...ile ilişkili dosyaalr. stok satırları ve fişlerinin toplamalrı bu tabloda tuttulmakta. bu tablolar truncate edilecek sonra bakım dan malzeme toplamalrı çalıştırılacak....