Kesilen Faturaları Diyalogodan İçeri Alma

Gönderen Konu: Kesilen Faturaları Diyalogodan İçeri Alma  (Okunma sayısı 1043 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lfkaya

• Logo Kullanıcısı
  • **
Arkadaşlar Sistemin HDD si bozuldu enson yedek 4 gün öncesine ait bu neden le bazı sıkıntılarım var aşağıda listesini çıkardım bu sorunlarımın çözümü konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim
1- Son yedekden hdd bozulana kadar geçen sürede kesilip gönderilen earşiv ve efatura dosyalarını diyalogo dan indirip içeri alabilirmiyim
2- Son yedekden hdd bozulana kadar geçen sürede alınan efatura dosyaları connect programında göremiyorum (Diyalogo Sitesinde Var)
    bu nedenle go3 e aktaramıyorum bunları connect programında nasıl tekrar görebilirim

Çevrimdışı Hasan ARSLAN

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Hasan
Ynt: Kesilen Faturaları Diyalogodan İçeri Alma
« Yanıtla #1 : 27.05.2020, 21:13 »
Diyalogo gelen e faturalar kısmında alınan filtresinde faturaları listeleyip statüsünü alınmadı yaparsanız connectten gönde al yapınca faturalar gelecektir.
E arşiv faturalarını da tekrar işleyebilirsiniz. (Bunun haricinde benim bir önerim bulunmamaktadır-Farklı bir yöntem varsa forumda size yardımcı olunacaktır.)

Çevrimdışı lfkaya

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #2 : 27.05.2020, 22:47 »
İlginize Teşekkürler  anladıım gönderdiim earşiv faturasını tek tek yeniden gireceğim eki bu faturaları eki bu faturaları yeniden girince durumunu gönderilmiş nasıl yapacağım (connect üzerinden veya sql server den)

Çevrimdışı Hasan ARSLAN

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Hasan
« Yanıtla #3 : 28.05.2020, 09:55 »
Portaldan giden e arşiv faturalarınız başarılı olarak rapor dosyasına yazılmış ise faturaları kestikten sonra Go3 veritabanında ilgili firma\dönemin EARCHIVEDET tablosunda EARCHIVESTATUS alanını 2 olarak değiştirirseniz. Fatura statüleri (Rapor dosyasına yazıldı) olacaktır

Çevrimdışı lfkaya

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #4 : 31.05.2020, 22:11 »
Gönderim sırasında hataya düşmüş earşiv faturasını slmek için EARCHIVESTATUS= değerini 0 yaptığımda fatura içinde düzeltme yapabiliyorum ve kayıt yapabiliyorum faturayı iptal etmeye kalktığımda e-Arşiv faturaları, statüsü sunucuya iletildi değerinde ise fatura silinemez mesajı veriyor veritabanından hangi değeri değiştirerek silebilirim

Çevrimdışı Hasan ARSLAN

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Hasan
« Yanıtla #5 : 31.05.2020, 22:19 »
Statü E arşiv faturası oluşturulacak ise fatura çıkarılabiliyor.

Çevrimdışı lfkaya

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #6 : 01.06.2020, 10:18 »
EARCHIVE de STATUS= değerini 0 yaptım başka nerede veya ne yapmam lazım