LKS (dos)görünüm hatası(1)

Gönderen Konu: LKS (dos)görünüm hatası(1)  (Okunma sayısı 3280 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wampirjicx

• Yeni Kullanıcı
  • *
« : 03.11.2008, 22:04 »
arkadaşlar benm büromda 2 tane bilgisayar var muhasebecilik yapıyorum ayriyettende bilgisayarcıyım 1nci pcdeki lks dosyalarının tümünü 2nci pcye kopyaladm ve 2nci pcde lksyi çalıştırdığım zaman simsiyah bir ekran ve sol alt köşede görünüm hatası(1) yazıyor yani amacım 2sindede lksyi çalıştırmak nasıl yapabilirim o görünüm hatasını lütfen yardımcı olun

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
Ynt: LKS (dos)görünüm hatası(1)
« Yanıtla #1 : 03.11.2008, 22:41 »
şifre hatası veriyo şifre alman lazım yalnız diğer bilgisayardan lks ni kaldırman gerek yoksa yasal bir sürüm olmaz

Çevrimdışı Wampirjicx

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 03.11.2008, 23:36 »
hmm tmm saolun teşekkürler

Çevrimdışı Wampirjicx

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 03.11.2008, 23:38 »
pekala şifreyi nereden alıcağım

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
« Yanıtla #4 : 04.11.2008, 12:25 »
02626798050

Çevrimdışı arcarcarc

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #5 : 26.11.2008, 09:47 »
Aynı sorun bendede var ana bilgisayarda yüklü olan lks yi diger bilgisayarmdada kısayol atmıştm ve kullanıyordum şimdi kısayol ile çalıştırdıgım bilgisayarı yenmiledim ve tekrar bu yeni pc ye kısayol attım lks .yi açtıgımda Götünüm hatası (1) diyor Ana bilgisayardan LKS\PRG\ klasörü içerisindeki exe lerden çogunu çalıştırıp kapatıyorum ve sonra lks.exe yi çalıştırabiliyorum ama bir süre sonra programdan atabiliyor ve bu Görünüm hatası Ana bilgisayardada olmaya başladı bunu nasıl çözebilirim...??

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #6 : 26.11.2008, 10:11 »
"Görünüm hatası 1" tek başına sadece şifre hatası değildir , Ekran kartı , Ethernet kartı arızalı olduğu durumlarda da alınabilir birde versiyonunuz eski ise , internet bağlantısı yapıldıkdan sonra da bu hatayı zaman zaman verebilir....Versiyonunuzu 1.80 e yükseltmenizi tavsiye ederim.
« Son Düzenleme: 26.11.2008, 10:14 Gönderen: LsuErsoy »

Çevrimdışı leon18

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #7 : 28.06.2010, 18:12 »
Merhaba bizde lisanslı eski 1,5 logo var.Bunu 1,8 nasıl yükseltme yapabiliriz acaba.Nette iken görünüm1 hatası veriyor.Net bağlı değilken sorunsuz.Yükseltme işlemi için ne yapmalıyım.İlginiz için Teşekkür ederim..