Beğendiğimiz ve beğenmediğimiz yazıları OYLAMALIYIZ...

Gönderen Konu: Beğendiğimiz ve beğenmediğimiz yazıları OYLAMALIYIZ...  (Okunma sayısı 2023 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
bu durum konulara cevap yazanlar hakkındaki önyargıları perdeleyecektir.

ilginize teşekkürler ,

kolay gelsin , iyi çalışmalar... ;)
« Son Düzenleme: 29.09.2007, 12:03 Gönderen: lsuersoy »

Çevrimdışı alico

• Yeni Kullanıcı
  • *
  • Öğreniyor...
Bencede doğru olan bu

Çevrimdışı yousemeti

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Kullanıcısı
  • Su'dan Uçak Yaparım Biner Dolaşırsın
bencede vermekde fayda

Çevrimdışı clementine

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı
Yukardaki şemayı uşenmeden sen mı hazırladın?ı

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
Yukardaki şemayı uşenmeden sen mı hazırladın?ı

Sorunuz iki aşamalı ve her iki aşamayada EVET diyemiyorum...

Şemayı ben hazırladım ama üşenerek  ;)

Çevrimdışı Tiger_Man

• Logo Uzman Kullanıcı
Eeee önem verdiğimiz konuda üşenmememiz lazım dimi. Sen nasıl üşenmeden sorunlar karşısında herşeyi yapıyorsun. Bunuda çok görme. ;D

Çevrimdışı bimtek

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #6 : 04.10.2007, 12:15 »
Hocam Bu (-) lerin neden verildigi hakkinda bir bilgi edinebilirmiyiz? Mesala ben -3 teyim peki ben bu -3 neden aldim? ogrenebilmek için bir sey yapilabilirmi?

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #7 : 04.10.2007, 12:36 »
Muhtemelen birileri sizin göndermiş olduğunuz cevap niteliği taşıyan ,  fakat  içeriği doyurucu olmayan veya yetersiz veya gereksiz olduğu düşünülen mesajlarınıza olumsuz oy kullanmış olabilir.....Site adminlerinden konu ile ilgli rapor göndermelerini isteyebilirsiniz...ben hemen hemen her mesaja oy veririm....ama sebeplerini geriye yönelik taktir edersiniz ki hatırlamam çok zor....ama size (-) oy verdiğimi de hatırlıyorum...nedeni okumuş olduğum bir mesajınızı eksik , yanıltıcı , gereksiz , doyurucu olmayan gibi kendimce değerlendirmiş olmalıyım..ama birazdan sizin diğer mesajlarınıza da bakacağım muhtemelen bir ARTI (+) alacaksınız :)

Çevrimdışı bimtek

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #8 : 04.10.2007, 14:14 »
Hocam o amaçla demedim. bi sistem olsa ( - ) ler verilirken sebep konusundada bisey yazilsa Kimin yazdigi onemli deil. SAdece (-) verilmesinin sebebini kendi açimizdan ogrenirsek en azindan eksiimizi veya bir dahaki sefere yalnis yapmamamiz konusunda  yol gosterebilir. O amaçla sordum Kendimi ornek verdim sadece
Tesekkur ederim.

Çevrimdışı elfida

• Logo Kullanıcısı Pro
  • KAVGASI VERİLMEYEN GÜNÜN GELECEĞİ YOKTUR !!!
Muhtemelen birileri sizin göndermiş olduğunuz cevap niteliği taşıyan ,  fakat  içeriği doyurucu olmayan veya yetersiz veya gereksiz olduğu düşünülen mesajlarınıza olumsuz oy kullanmış olabilir.....Site adminlerinden konu ile ilgli rapor göndermelerini isteyebilirsiniz...ben hemen hemen her mesaja oy veririm....ama sebeplerini geriye yönelik taktir edersiniz ki hatırlamam çok zor....ama size (-) oy verdiğimi de hatırlıyorum...nedeni okumuş olduğum bir mesajınızı eksik , yanıltıcı , gereksiz , doyurucu olmayan gibi kendimce değerlendirmiş olmalıyım..ama birazdan sizin diğer mesajlarınıza da bakacağım muhtemelen bir ARTI (+) alacaksınız :)

İlginç...insanların yardım ve saygı çercevesi içinde göndermiş oldukları fikir ve yazılarından ötürü oylamaya tabi tutmak kimi neden mutlu etsinki.Birilerinin sizi ne için eksik,yetersiz bulduğunu yada onayladığını bilmeden  ismin altındaki mevcut + yada - ilgili kişiye ne katar yada ne kaybettirir diye düşünmek gerek ???burda amaç oylama yapacak arkadaşın  kendini tamin etmeye  yönelik bir eylemiyse kabul doğru yol yooook eger bahsi geçen gibi yazıların ve yazarın birsekilde değerlendirmesiyse asıl amaç  muammaların,acabaların olduğu hayata geçirilmesi talep edilen bu uygulamanın  gereksiz yada sizin değiminizle yetersiz bir uygulama olduğu kanaatindeyim .Kaldıki durumu analiz etmeden çözeme ulaşılamaz aksi taktirde artıların eksilerin soru işaretlerinin kimseye faydası olmaz
« Son Düzenleme: 06.10.2007, 17:31 Gönderen: elfida »

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Güzel cevap

Muhtemelen birileri sizin göndermiş olduğunuz cevap niteliği taşıyan ,  fakat  içeriği doyurucu olmayan veya yetersiz veya gereksiz olduğu düşünülen mesajlarınıza olumsuz oy kullanmış olabilir.....Site adminlerinden konu ile ilgli rapor göndermelerini isteyebilirsiniz...ben hemen hemen her mesaja oy veririm....ama sebeplerini geriye yönelik taktir edersiniz ki hatırlamam çok zor....ama size (-) oy verdiğimi de hatırlıyorum...nedeni okumuş olduğum bir mesajınızı eksik , yanıltıcı , gereksiz , doyurucu olmayan gibi kendimce değerlendirmiş olmalıyım..ama birazdan sizin diğer mesajlarınıza da bakacağım muhtemelen bir ARTI (+) alacaksınız :)

İlginç...insanların yardım ve saygı çercevesi içinde göndermiş oldukları fikir ve yazılarından ötürü oylamaya tabi tutmak kimi neden mutlu etsinki.Birilerinin sizi ne için eksik,yetersiz bulduğunu yada onayladığını bilmeden  ismin altındaki mevcut + yada - ilgili kişiye ne katar yada ne kaybettirir diye düşünmek gerek ???burda amaç oylama yapacak arkadaşın  kendini tamin etmeye  yönelik bir eylemiyse kabul doğru yol yooook eger bahsi geçen gibi yazıların ve yazarın birsekilde değerlendirmesiyse asıl amaç  muammaların,acabaların olduğu hayata geçirilmesi talep edilen bu uygulamanın  gereksiz yada sizin değiminizle yetersiz bir uygulama olduğu kanaatindeyim .Kaldıki durumu analiz etmeden çözeme ulaşılamaz aksi taktirde artıların eksilerin soru işaretlerinin kimseye faydası olmaz

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #11 : 08.10.2007, 10:14 »
Düşüncelerime, göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürederim.

Özellikle'de sayın Elfida'ya çok teşekkürederim.
« Son Düzenleme: 08.10.2007, 17:04 Gönderen: lsuersoy »

Çevrimdışı alico

• Yeni Kullanıcı
  • *
  • Öğreniyor...
Formunuzun Nasıl Çalıştığını bilmiyorum
Lakin gördüğüm kadarıyla kendi aranız da uğraşmaktan daha iyi konular daha öğretici konular açamıyorsunuz

Bence Kişilerden Çok Konulara (-) (+) vermemiz gerek,Konuyu açanda,konuya yorum yapanda belli olur.
Saygılar

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #13 : 08.10.2007, 17:03 »
Kişilerden ziyade , Konulara not verilmesi de bence fena fikir değil...ilginize teşekkürler...

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
Arkadaşlar biz burda kendimizi mi test ediyoruz yoksa insanların derdine derman mı olmaya çalışıyoruz. Bana sorarsanız bu + - olayını ortadan tamamen kaldıralım. Site adminini dikkatine...