Video Yayını Niye Yok ki?

Gönderen Konu: Video Yayını Niye Yok ki?  (Okunma sayısı 900 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadirozgul80

• Yeni Kullanıcı
  • *
« : 23.02.2008, 14:23 »
Merhaba,

Artık sitelerin çoğunda video görüntüleri yayınlanabiliyor. Siz de uygulamaları video olarak yayınlayabilirsiniz. Örneğin ana Menüden Satınalma Modülünden Alım Faturalarını seç oradan ft no tarih vs ekle demektense görüntünün olması çok süper olur.

Ayrıca rapor tasarımları, verilerin pivotla çekilmesi vb. konuların videolarının konulması, bazı pratik sql kodlarının (-aklıma ilk gelen- faturalanmamış irsaliye olmasına ragmen faturalanmış gibi gözüküyorsa yazılması gereken kod vb...) siteye konulması ratinginizi arttıracaktır.

Örneğin Logo Bağlantı Ayarları Programı çok kulanışlı olmuş. Bunun gibi pratik çözüm dosyaları sunmanız sizi rakiplerinize göre öne çıkaracaktır.

Hoşçakalın...

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #1 : 23.02.2008, 14:26 »
TEspitleriniz çok yerinde ,

Fakat sanırım bilmediğim birşey var.

Bu sitenin rakibi mi var ?....Bence yok , yada ben bilmiyorum....:)

Çevrimdışı mymecaz

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • Everything Will Be On The Nett...
Ynt: Video Yayını Niye Yok ki?
« Yanıtla #2 : 23.02.2008, 15:12 »
aslında bunu yapmanın kolay yolu youtube anlık çözüm olabilir ayrıcada flashda eklenebiliyo. Direk aktarım yapmak daha iyi olur tabi yoksa youtube kapanınca videolar uçar :)

(Youtube kapanırmı demeyin öyle bir kapanıyo ki uygunsuz birşeyler bulup suç duyurusunda bulunmak yeterli kapanması için )

Keşke bir internet kontrol merkezimiz olsada bazı sektörlerde sadece türk sitelere izin verilse. Bu konuyla alakalı değil belki bu söylediklerim ama ben istiyorum işte :)

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 23.02.2008, 20:46 »
Merhaba,

Gerçekten güzel  konulara değinmişsiniz. Video formatı olabilir fakat video kayıdı yapacak fırsatımız bulunmamakta, şuna inanıyorum ki bu sitede destek veren arkadaşlarımın hepsi kendi vakitlerinden öz veride bulunup site ile ilgilenmekte ve destek veren arkadaşların kafasını kaşıyacak vakti dahi bulunmamakta bu yüzden bu uygulamanın işlerliği hakkından şüphelerim var.

Çözümler için ise yaptığımız bağlantı programını geliştirip çözümleri o programdan sunabilirim, gayet mantıklı geldi. Elimdeki proje bittikten sonra bunu yapacağım.

İlginiz için teşekkürler.

Not: "LsuErsoy" bunu duymak gerçekten güzel umarım öyledir. :)

Kolay gelsin.

Çevrimdışı mymecaz

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • Everything Will Be On The Nett...
Ynt: Video Yayını Niye Yok ki?
« Yanıtla #4 : 25.02.2008, 12:20 »
Bencede rakip yok. Olsa bu kadar uzman arkadaş bu kadar vakit ayıramaz emin olun. Üstelik düzgün tutarlı insanlar var burada.

Kendi adıma konuşuyum belki 40 foruma üyeyim ama cevap yazdıklarım çok azdır. Burada okumaktanda yazmaktanda memnunum

Herkes herşeyi bilemez bilmediğimizi öğreniyoruz + bildiğimizi anlatıyoruz = Logodestek forum :)