1.83 yayınlandı..

Gönderen Konu: 1.83 yayınlandı..  (Okunma sayısı 929 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sair

• Logo Kullanıcısı
  • **
1.83 yayınlandı..
« : 17.11.2008, 13:50 »
1.83 yayınlandı ancak çok yoğun indirilmiyor..

Çevrimdışı Koray Ü.

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
1.83 yayınlandı..
« Yanıtla #1 : 18.11.2008, 13:54 »
bu konuda bir gelişme var mı?
çok kullandığım bir özellikti, yeni versiyonla birlikte mahrum kaldım....

ilk bombayı ben patlatayım:
"raporlarım" kısmına tıklıyorum, kayıtlı raporların listesi ekrana geliyor. ama birini seçtiğimde hiçbir numara olmuyor... yani bu kısım çalışmıyor şimdilik... logo'ya mail attım, cevabını paylaşırım.

yalnız ekrana alınan raporlar üzerinden kayıtlara ulaşabilme süper olmuş...

Çevrimdışı Nedimcan

• Yeni Kullanıcı
  • *
LOGO GO HANTALLIĞI
« Yanıtla #2 : 02.12.2008, 16:10 »
arkadaşlar 10-12 senedir logo kullanıyorum önceden LMS  sonra LKs oldu şimdi go ama gidgide paratikleşmesi gerekirken bi çıkan versiyon adamakıllı çıkmıyor hatalı zaten pratiklik hçç yok yeni bişey yapıyo bu takdir ediliyo arkadaşlar bu logo yeni girmiş yeni bi yazılım değilki  kendini çoktan aşması lazım artık hep hata hep hata  keşke biraz şu eta dan falan kopya alsalar zirve den ben proğramımın artık daha kolay anlaşılabilir prtik olmasını istiyorum ama bunu başaramıyo bu sizler bu işin erbabı olarak sizlerin görüşlerini almak isterim bu proğram daha basitleştirilemez mi     SELAMLAR SAYGILAR

Çevrimdışı Koray Ü.

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
Ynt: 1.83 yayınlandı..
« Yanıtla #3 : 05.12.2008, 16:40 »
bu sorun yeni versiyonda (1.83.01) düzeltilmiş çok şükür, başka artısı var mı bilmiyorum henüz...

bu konuda bir gelişme var mı?
çok kullandığım bir özellikti, yeni versiyonla birlikte mahrum kaldım....

ilk bombayı ben patlatayım:
"raporlarım" kısmına tıklıyorum, kayıtlı raporların listesi ekrana geliyor. ama birini seçtiğimde hiçbir numara olmuyor... yani bu kısım çalışmıyor şimdilik... logo'ya mail attım, cevabını paylaşırım.

yalnız ekrana alınan raporlar üzerinden kayıtlara ulaşabilme süper olmuş...