Versiyon Yükseltmede Sorun! Logo Go Çalişmiyor Lütfen Acil Yardım!

Gönderen Konu: Versiyon Yükseltmede Sorun! Logo Go Çalişmiyor Lütfen Acil Yardım!  (Okunma sayısı 2007 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BiLenYapi

• Yeni Kullanıcı
  • *
Arkadaşlar merhaba, Kullandığım Sürüm Logo Go v.1,76 Kullaniyordum. Bugün Sürümü  GO 1.80.00.00 iLe Yükseltmeye Çaliştim. Fakat Şu Hataları Almaktayım.

LMAINENG.EXE Bileşenin Konumu Bulamıyor.
"PEGRPDL.DLL bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı. Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir"

Ben Tekrardan Kurmaya Çaliştim Fakat Aynı Hatayı Almaktayım. Bunun için Çözümleriniz Nelerdir Yardımcı Olurmusunuz? Teşekkür Ederim.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
büyük ihtimal go'nun çalışma dosyaları eksik yada eksilmiş. sistem geri yüklemesi yaparak sağlam çalışan haline geri dönderip yeniden kurmayı deneyin

Çevrimdışı yes107

• Logo Kullanıcısı Pro
sorununuzu çözebildinizmi?

Çevrimdışı BiLenYapi

• Yeni Kullanıcı
  • *
Merhabalar,

Güncellemeyi yaptım fakat şu anda aldığım tek hata şu.

1. Microsoft OLE DB Provider for SQL Server: Invalid column name 'FIRMNR'. (80040E14) Native Error : 42S22 (207)

Bu Hatayı Bir Türlü Çözemiyorum. Firma Numarasında Sorun olduğunu Söylüyor ama Yenilediğim Halde Yine. Tabloları ve Firmaları Tek Tek Güncelledim Yine de Aynı Hata Devam Ediyor. Bunu Sadece Firma Kayıt Ürün Kayıt Çek Kayıt, Yani anlayacağınız sadece Kayıt yaparken veriyor. Hataya "Tamam" diyorsunuz Kayıt Başarılı şekilde tamamlanıyor.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
bu sorunuda go sys girip genel tablo yönetimine girin ve oradaki tabloları güncelleyin

Çevrimdışı BiLenYapi

• Yeni Kullanıcı
  • *
Bütün Tabloları Güncelledim. Sorun Hala Devam Ediyor.

Çevrimdışı bimtek

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Slm;
Kullandıgını işletim sistemi nedir? Ayrıca kullandıgınız virus programı vs.. calısmasını etkılıyor olabılır.
Birde virus varmı ona bakın der

Kolay gelsin...