"Bu açıklamaya sahip bir vardiya bulunamadı" hatası ???

Gönderen Konu: "Bu açıklamaya sahip bir vardiya bulunamadı" hatası ???  (Okunma sayısı 1323 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı membus

• Logo Kullanıcısı
  • **
GO'yu admin olmayan herhangi bir user ile açtığımda yazdırmak istediğim ilk faturada konu başlığındaki hatayı veriyor.

tamam'a basınca faturayı yine yazdırıyor gerçi. ilk faturadan sonraki faturalarda ise bu uyarıyı vermiyor bir daha.

forumda vardiya kelimesini aratınca hiçbir sonuç çıkmadı.

herhangi bir fikriniz var mı nedir bu hata diye?

NOT: 1.83.1 kullanıyoduk. Bu gece 1.84'e geçtim. sorun devam ediyor. 1.84'te şimdilik bi sorunla karşılaşmadım. go browserında kısayoll barının soluna diyalogo.com butonu konması dışında :)
« Son Düzenleme: 30.01.2009, 05:38 Gönderen: membus »

apple

• Ziyaretçi
Bizim firmada,
Kurllanıcıları Gruplara böldüm, ve kullanıcı yetkilerini ona göre ayarlıyorum,
Kullanıcı gurup yetkileri ve kullanıcıların yetkilerini firma bazında düzenledikten sonra
herşey istediğim gibi işliyor, Ancak Her versiyon değişiminde kullanıcı gurp yetkileri ve user yetkilerinin yeniden düzenlenmesi gerekebiliyor.
Yetkileri tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

Çevrimdışı netcom021

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Merhaba,
Bir ara mamül alt malzemelerini ekleyince buna benzer bir sorun çıkıyordu. Nedeni ise o kartı açarken açıklamanın en sonuna boşluk bırakmışım. o yüzden hata veriyordu. Sizde de böyle bir durum olabilir. Açıklama dediğine göre ilgili açıklamanın satırına geçip End tuşuna basın. Belki en sonunda boşluk vardır.

Konu ile ilgisi yok. Ama öyle bir şey olabilir.
İyi çalışmalar.

(KY)

Çevrimdışı membus

• Logo Kullanıcısı
  • **

Merhabalar,

Versiyon yükseltmesinden önce de vardı. Daha doğrusu şöyle 1.83.1 kullanırken yoktu. Sonra bu hafta kendiliğinden çıktı bu problem. Bir ayar değiştirdiğimi hatırlamıyorum.

Dün gece de 1.84'e geçtim. Sorun devam ediyor.

ayrıca netcom021'in yazısını görünce daha yeni karşılaştığım problemi anımsadım. Aynı problemi yaşamştım. Bir yarı mamül kartının açıklamasının sonunda 1 boşluk varmış. sırf bu yüzden bu yarı mamülü herhangi bir mamülün alt malzemesi olarak seçemiyordum. yalnız o durumda çıkan hata farklı idi.

şu anki durum tek bir faturada çıkan problem değil. GO her açıldığında ilk hangi fatura kesilirse kesilsin, bu hatayı veriyor.

Çevrimdışı majoronline

• Yeni Kullanıcı
  • *
Bende Tiger2 de kullanılar tanımlayıp her kullanıcıya yetkiler verdikten sonra bende böyle bir hatayla kaşılaştım. Ayrıca fiş yazdırılırken 2.telefon kısmında ? çıkıyor.

Çevrimdışı majoronline

• Yeni Kullanıcı
  • *
Nedir bu vardiya hatası?

Çevrimdışı majoronline

• Yeni Kullanıcı
  • *
Versiyon değiştirdikden sonra da devam ediyor bu hatayı nasıl giderebilieriz.