L_CAPISING HATASI

Gönderen Konu: L_CAPISING HATASI  (Okunma sayısı 1000 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı systemadmin

• Yeni Kullanıcı
  • *
L_CAPISING HATASI
« : 07.10.2008, 16:36 »
Selam arkadaşlar ;

Ben  virtual machine üzerinde mssql  ve buna bağlı olarak tiger2 yi kurdum buraya kadar herşey normal
daha sonrada çalışan tiger2 nin  datalarında ki  mdf ve ldf uzantılı iki dosyayı sql datanın içine aktardım daha sonra çalıştırdım her şey normal görünüyor fakat çalıştırırken  bana aşağıdaki resimdeki hatayı veriyor ve  birde kayıtlı terminal değil diyor ki kayıt etmeme rağmen yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

" L_CAPISING:
1 . Microsoft cursor engine : Row cannot be localet for yasak . Some Values may have been changed since it was last read ( 80040E38) Native eror : (32)"
« Son Düzenleme: 08.10.2008, 09:21 Gönderen: systemadmin »

Çevrimdışı bimtek

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
L_CAPISING HATASI
« Yanıtla #1 : 08.10.2008, 10:24 »
Slm;
Virtual uzerınden hıc denemedım fakat.
Tiger2Sys'den firma ve veri tabanı araclarını tekrar guncelleme yapın
Kayıtlı termınal sorunu ise TERMINAL ayarlarındakı terminal Kodunun sonuna .1 veya .2 yapın deneyın

Kolay gelsin

Çevrimdışı systemadmin

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: L_CAPISING HATASI
« Yanıtla #2 : 08.10.2008, 13:52 »
Tarif ettiğiniz şekilde yaptım fakat değişen bir şey olmadı  daha başka bir yöntemi varmıdır.

Çevrimdışı mehmeterciyes

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #3 : 08.10.2008, 13:52 »
Merhaba L_capisign hatası 2 şeki,lde ortaya çıkıyor en büyük nedeni Sql Kurulurken dil karakteri yanlış kurulmuş olabilir collation faktörü sql latin1 general cp1254 caseinsensitive accentsensitive olamalı birde l_capisign tablosundaki vers alanının değerinin değişmesinden kaynaklanıyor

Çevrimdışı mehmeterciyes

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #4 : 08.10.2008, 13:55 »
ayrıca virtual machine üzerindeki ve server üzerindeki bölge ve dil seçeneklerindeki bütün ayarları türkce olmalı