logo object designer (1.72 den 1.83 yasak etim patladı )

Gönderen Konu: logo object designer (1.72 den 1.83 yasak etim patladı )  (Okunma sayısı 1189 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yousemeti

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Kullanıcısı
  • Su'dan Uçak Yaparım Biner Dolaşırsın
selamlar degerli hocalarım ;
benim tigerda siparişlerin  xml ile aktarılmasından  dolayı yasadıgım sıkıntılar nedeni ile 1.72 den 1.83 gecidim  ama
logo object designer ile yapılan uygulamalar  patladı ve  bunu yapan kiside oradada yok ve yapmıs oldugu object designer project dosyasına
sifre koymus acamıyorum TIGER.LDP bu dosyayı acarken password  soruyor  ne yapmam lazım  bu uygulamadaki  yapılan sey  suydu
malzemeler ekranında merkez ambar stok durumunu getiriyordu yani ambar  numarası 00  olan ambardaki stok durumunu getiriyordu
bu sorunu  nasıl cozerim yardımlarınızı bekliyorum

saygılarımla
salih hanifeoğlu

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
Şifreyi veriyorum "Porto"  ;)

Hocam LOD 'un en zayıf tarafı versiyon değişimlerinde patlaması bildiğim kadarı ile
Gerçi sen LOD ile gerçekleştirilmiş bir uygulamayı kullanma şansına sahip olmuşsun...bu bile güzel birşey...
benim gibi LOD ile hiç tanışamamışlar ne yapacak....Customise Form olsa idi yardımcı olabilirdim...ama LOD şimdilik beni aşar...

sorunu çözersen burada benim detaycılığımda bilgileri paylaşırsan sevinirim+iz..

Kolay gelsin , iyi çalışmalar...
« Son Düzenleme: 26.11.2008, 15:38 Gönderen: LsuErsoy »

Çevrimdışı yousemeti

• Logo Kullanıcısı
  • Su'dan Uçak Yaparım Biner Dolaşırsın
Selam Ersoy ;
Ustat "Porto"  denedim olmadı  hahaha  Porto2 deneyim birde

bu lod olayını cözmem lazım bununla ilgili dokuman varmı sende yada buradak ustadlarda

saygılarımla
salih hanifeoğlu

Çevrimdışı Erdoğan

• Logo Uzmanı
  • Bilgi Paylaşıldıkca Değer Kazanır.
Selamlar
Ya sıfırdan kendiniz yazacaksınız. Yada lod u yazan kişinin gönlünü alıp yaptıracaksınız ;)
Obje kullanımında mutlaka versiyon kontrolu yapın önce yeni versiyonda test edin eğer problem yoksa versiyon değişiklikleri yapın ;)

Kolay Gelsin

Çevrimdışı mimar sinan

• Yeni Kullanıcı
  • *
Şuan benzer sıkıntıda bende var hatta yeni konu başlığı olarakta açtım Unity'den Tiger Enterprise geçişinde LOD ile yapılan uyarlama rol tanımı ile kullanıcıya atanırsa hata veriyor, rol tanımı kaldırılırsa düzeliyor.