SİPARİŞ İPTALİ

Gönderen Konu: SİPARİŞ İPTALİ  (Okunma sayısı 560 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüseyin FERAHLI

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • .
SİPARİŞ İPTALİ
« : 03.02.2009, 10:50 »

Merhaba arkadaşlar,

Alınan şiparişlerin eski tarihli olanlarını silmek istiyorum içerde bekleyen olarak kalmaması için bunun içinde bekleyenleri bekıp tek tek iptal ediyorum buda bayağı bir zaman alıyor tarih aralığı verip iptal etme şansımız yok mu yada başka bir yol. yardınlarınız için şimdiden tşk ederim kolay gelsın.

Çevrimdışı nehanu

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • bir varmış birde bakmışlar yokmuş...
Ynt: SİPARİŞ İPTALİ
« Yanıtla #1 : 03.02.2009, 11:51 »
filtrelerden tarih aralığını,sipariş statüsünü veya sevk durumunu seçip siparişlerini görebilirsin.Gelen ekranda ctrl+A ile hepsini seçip toplu kayıt çıkar komutu ile hepsini silebilir veya sadece silmek istediklerinin yanına çentik atabilirsin...

Çevrimdışı Hüseyin FERAHLI

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • .
« Yanıtla #2 : 03.02.2009, 12:41 »
     Sizin dediğinizi yaptım ama Siparişleri dağıtım emrinden faturaladığım için içerde bekleyen siparişlere çıkarma işlemi yaptırmıyor
     Siparişlerin içinde örneğin 10 kalem mal varsa 2 kalem beklemede bu tür siparişlerin bekleyenlerini iptal etmek amacım tek tek etmektense toplu bir şekilde iptal etmenın yolu.
« Son Düzenleme: 03.02.2009, 12:44 Gönderen: ILHAREF »

Çevrimdışı nehanu

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • bir varmış birde bakmışlar yokmuş...
« Yanıtla #3 : 03.02.2009, 13:09 »
sistem kısmen sevkedilmiş siparişleri silmenize izin vermez ama şunu deneyebilirsiniz,

filitrelerden kısmen sevkedilen siparişleri seçin,silmek istediğiniz siparişlerin yanına tek tek veya toplu olarak çentik atıp çoklu sevket yapın,seçtiğiniz sipariş fişlerinin içinden sadece bekleyen kalemler irsaliye bazında sevkedilecektir...irsaliye olarak kaydederseniz bekleyen sipariş kalmayacaktır....