Yazıcı Rapor Tasarımını

Gönderen Konu: Yazıcı Rapor Tasarımını  (Okunma sayısı 668 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozgurpire

• Yeni Kullanıcı
  • *
Yazıcı Rapor Tasarımını
« : 31.12.2008, 14:17 »
Yeni Tıger kullanıcısıyım.Satış Faturaları Kısmındaki yazıcı rapor tasarımını alım iadede de kullanmak istiyorum fakat yapmış olduğum tasarımı bilgisayarımda hangi klasörin altında topluyor bulamıyorum.

Çevrimdışı zamzam

• Logo Kullanıcısı Pro
Ynt: Yazıcı Rapor Tasarımını
« Yanıtla #1 : 31.12.2008, 17:26 »
 Logo'da tüm raporları dışa aktar yapabilirsiniz. Aynı şekilde içe aktar yapabilirsiniz. Tasarımları gördüğünüz ekranda ilgili tasarım üzerine sağ klik yapıp dışarı aktarabilirsiniz... Aynı şekilde import edeceğiniz alana gelip sağ klik tasarımı içeri alabilirisiniz.

Çevrimdışı netcom021

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Ynt: Yazıcı Rapor Tasarımını
« Yanıtla #2 : 31.12.2008, 17:38 »
Merhaba,
fakat yapmış olduğum tasarımı bilgisayarımda hangi klasörin altında topluyor bulamıyorum.

Herhangi bir klasöre kopyalamıyor. Veri tabanının içine kopyalıyor. Bir birinden farklı formları almak istediğiniz için şöyle bir yöntem uygulayabilirsiniz. Eski formun tasarımına geçip her bir seferinde bir bölüme tıklayıp daha sonra Ctrl + A ile hepsini seçer sonra yeni tasarıma yapıştırırsınız.  Dosyaya kaydedip çağırmak da olur ama biri satış diğeri alım iade olduğu için uyumsuz diye mesaj alabilirsiniz.

Kolay gelsin.

(KY)

Çevrimdışı ozgurpire

• Yeni Kullanıcı
  • *
Yazıcı Rapor Tasarımını
« Yanıtla #3 : 13.01.2009, 10:19 »
Evet satış ve alış faturası olduğu için dosyadan aktarma olmadı.Sadece 2008' den 2009' a dosyadan ekle-aktar yoluyla satışı formatını taşıdım. Teşekkürler...