YTL Den TL ye geçiş

Gönderen Konu: YTL Den TL ye geçiş  (Okunma sayısı 1041 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adsoft

• Yeni Kullanıcı
  • *
YTL Den TL ye geçiş
« : 20.01.2009, 12:57 »
selam arkadaşlar bizim fabrikanın programınmı YTL den TL nasıl geçire bilirim
diğer konularda konusu açılmış bunun TL ye geçiş programını sadece bayilere vereceğiz birde üye firmalara demişller  simdi bizim üye işina nasıl yapacağız program lisanslı zaten ama lisasn numarasını falan bilmiyorum nasıl bulacağız nerden gireceğiz yardımcı olursanız sevinirim
şimdiden yardımını için tşk ederim

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Ynt: YTL Den TL ye geçiş
« Yanıtla #1 : 20.01.2009, 13:05 »
size en yakın logo bayisinden destek alın gelip düzenlemeleri yapar en sağlıklısı bu

Çevrimdışı adsoft

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 20.01.2009, 13:09 »
Şimdi Adamlar Çook ücret istiyor biz bu programam zaten dünya kadar para verdik her versiyon çıktığında yine aynı ücreti mi vereceğiz bu nasıl iş anlamadım diğer programlar da ücretsiz güncelleme yapılabiliyor neden bu logoda yok varsa nerde

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 20.01.2009, 13:10 »
o kodların neden bayi kısmında yazdığı anlaşılıyor herhalde. kodlardan birinde yanlış karakter yada ifade kullanıp istemedğin sonuçların çıkması işten deil. çağır servisi gelsin yapsın çok para istediği nedirki bilginden datandan kıymetlimi?

Çevrimdışı adsoft

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 20.01.2009, 14:09 »
Tamamda Bayi bizden cok fazla ücret istiyor biz zaten bunun için yeterince ücret ödedik her güncelleme yapıldığında neden her zaman servisi çağırmak zorunda kalıyoruz geçiş versiyornun yada dosyasını neden kolayca indirip kuramıyoruz ne zaman güncel birsey çıksa servisi çağırmak zorunda kalıyoruz neden diğer programlar gibi rahat bir şekilde güncelleme yapamıyoruz zaten tl den ytl ye geçildiğinde dünya kadar masraf ettik sidmi ytl den tl ye gececez aynı şeyi orda da mı yapacağız yanı birisi bize yardımcı olsun kurtarın bizi bilgisayarcıların elinden

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #5 : 20.01.2009, 14:10 »
kusura bakma bizde bilgisayarcıyız, her işin bi maliyeti var

Çevrimdışı systemadmin

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #6 : 20.01.2009, 16:00 »
Arkadaşıma katılıyotum her zirt pırt değişiiklik yapıldığında servise ücret verirsek logo bizi koyun gibi görüyor demektir.
diğer programlar tüm güncellemesini otomatik web üzerinden kendli yapıyor.
uğraşmıyorlar yanı ftp dir sürümdür sürüm hatasıdır vs sorunlar la

Çevrimdışı sebahattin.koc

• LOGO Bayi
  • Yeni Kullanıcı
  • Mağaza ve Market Barkodlu Otomasyon sistemleri
« Yanıtla #7 : 20.01.2009, 16:40 »
Mrb;

Burada Logo'yu savunmak durumundayım. İşini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir firma. Servis ücretlerine vurgu yapılarak Logo 'ya eliştiri yapılmasını doğru bulmuyorum. Logo Bayi'leri olarak aldığımız servis ücretleri direk cebimize girmiyor !!!!. Çalışan personelin şirkete maliyeti,  vergileri, kiralar vs. Bu arada bu işi çok ucuz rakalmlara yapanlarda var ama bahsettiğim pencereden bakılırsa alınan servis tutarları fazla değil.  Mallesef işletmeler yazılamlara ve servis rakamlarına verilen rakamları gereksiz veya fazla buluyor, Logo Bayi'leri olarak bizim diğer işletmelerden tek farkımız BİLGİ SATIYORUZ. Burakında bunuda alalım.

Exterider

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 20.01.2009, 21:12 »
     Bence arkadaşa doğru yolu gösterip ve yaptığı taktirte karşılaşabileceği sorunları yazsaydınız bence daha mantıklı olurdu. Sorunum var - Cevap Bilgisayarcıya git olursa burada olmamızın bir anlamı kalmaz Bilgi vermek bence büyük bir hayırdır Şahsen ben burada bana bir nebze azda olsa yardımları olan arkadaşlara çok dua ettimişimdir şimdide ediyorum bana yardımcı olan arkadaşlardan ALLAH razı olsun

Saygılar

Çevrimdışı zamzam

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #9 : 21.01.2009, 10:14 »
 Bütün mesele TL'ye geçişmidir.
  http://www.logo.com.tr/?SiteMapId=1275
 Buyrun linkteki ilgili destek dökümanları mevcut...

Çevrimdışı ozgur997

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #10 : 21.01.2009, 10:24 »
ben hem logo kullanıcısı olarak hemde logo bayisinde çalışan biri olarak bulundum, şunu sölim şu anki problem sadece logo ya özel değil, türkiyede bilgi satın alma anlayışı yok  daha o kadar yol almadı türkiye bi müşteriye gittiğinde çok önemli bi işi 30dk. yapabilirsin ama mantık şu ya  iki tuşa bastın  para istiyosun...türkiye sanayi çağında kalmışşş yani çok para istemen için mekanik bişeyler yapman lazım...hata bu siteyi yapan kişideki buraya belli bi oranda bilgi sunmuş... bi laf vardır iyilikten maraz doğar...