kredi kartı tahsilatları geri geliyor

Gönderen Konu: kredi kartı tahsilatları geri geliyor  (Okunma sayısı 604 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı red

• Yeni Kullanıcı
  • *
kredi kartı tahsilatları geri geliyor
« : 25.11.2009, 15:18 »
tiger2 de girdiğimiz kredi kartı fişlerini günü geldiğinde tahsil ediyoruz fakat bir süre sonra bu ayalr sürebiliyor bakıyoruz bazı fişler geri gelmiş..yani biz aslında o fişleri tahsil etmiş oluyoruz banka hesapalrımız tutuyor dökümlerimizi alıyoruz..buna rağmen tahsil ettiğimiz fişler geri geliyor mesela bugün şubat ayına ait k fişin geri geldiğini gördük bu ayda bir kaç kere karşımıza çıkan bir durum ...sorun nedir sizce arakadaşlar..bana yardımcı olur musunuz ?

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Ynt: kredi kartı tahsilatları geri geliyor
« Yanıtla #1 : 25.11.2009, 16:31 »
geri geldi derken kredi kartı tahsilat menüsünde vadesi gelenler içinde mi var şubat fişleri?

Çevrimdışı red

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 30.11.2009, 13:45 »
evet aynen o şekilde,şubat ayında tahsile ettiğim aslında hiç görmemem gereken fişleri görüyorum vadesi gelmiş olarak...faakt şubat ayı bir örnek farklı bir ayın tahilatı yapılmış olan fişleride ,tahsil olmamamış gibi gelebiliyor

Çevrimdışı karga99

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 04.01.2010, 13:57 »
Kredi Kartlarını tahsil ettikten sonra otomatik olarak banka fişleri oluşuyor.

O fişler üzerinde oynama yapılınca kredi kartı tahsilatı için oluşturulmuş fiş statüsünden çıkıp elle girilmiş banka fişi olarak görünüyor.

Hangi kısımlarıyla oynayınca oluyordu tam net hatırlamıyorum ama benimde başıma gelmişti.

Sizinkide muhtemel bundan olabilir.