ba bs formu-fiş numaralandırma-kullanıcı seçili firma için kasa işlemini görmesi

Gönderen Konu: ba bs formu-fiş numaralandırma-kullanıcı seçili firma için kasa işlemini görmesi  (Okunma sayısı 699 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

addd

• Ziyaretçi
merhaba,
1)ben sys içinde kullanıcı açtım ama mesela kasa işlemlerinde sadece bu kullanıcılar kasaları görsün istiyorum yanı diğer firmaların kasalarını görmesin tek istedıgım firmanın kasasını görsun nasıl yapıcam hem sys hemde normal tiger ıcınde yetkı mı vermem gereklı bunu nasıl yapıcam
2)mali dönem bağımsız çalışıyorum ve ben ıstediğim fırmanın 2009 yılındakı fişleri 2010 yılına 1 numarayla başlayarak getırmesini istiyorum nasıl yapıcam
3)birde benım ba bs formlarında sorunum var bilgi verirmisiniz lütfen.ba bs formunu e-beyannameden gırıyorum ama dokumunu almak ıstedıgım zaman sadece xml dosyası olustur demem yeterlimi.oluştur dedıkten sonra dozyanın dırke dokumunumu alıyorum.ayrıntılı olarak anlatırmısınız bununla ılgılı hıc bılgım yok lutfen acıl olarak bu 3 soruma cevap verırımısınz
şimdiden teşekkuler

addd

• Ziyaretçi
cevap verecek kımse yokmu arkadaşlar:((((((

Çevrimdışı mkutlu

• Logo Kullanıcısı Pro
Merhaba
Birincisi yetki kodlarını önce programdan tanımlayıp daha sonra sys den kullanıcı adı altındai yetki kodlarından kullancıya atamanız gerek.
Mali dönem bağımsız çalışıyorsanız programdaki kayıt numaralama şablon tarihlerini dönem dönem açmalısınız.
ba-bs formunu xml ve excel dosyası olarak alabilirsiniz. excel formatı için ba formu içinde F12 tuşuna basarak excele atabilirsiniz.

İyi Çalışmalar

addd

• Ziyaretçi
teşekkür ederim cevabınız ıcın bıraz gec almıs olsamda cevaplarımı :)
birde sunda hala net değilim malı donem bagımsız calsıan fırma ıcın kayıt numaralama olayını donem donem acın demıssınız daha detaylı anlatırmısınız işlemleri rica etsem:(