tiger bordro plus demo

Gönderen Konu: tiger bordro plus demo  (Okunma sayısı 2191 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrphs

• Yeni Kullanıcı
  • *
tiger bordro plus demo
« : 04.09.2011, 15:10 »
iyi günler.
evdeki laptopuma programı kurdum . gerekli ayarlamalr yaptım. sys ye girebiliyorum fakat programa girmeye çalıstıgımda; error cannot connect to logo server at: 192.....

hatası alıyorum ne yapmam gerekir.
şimdiden tesekkurler

Çevrimdışı sezgi

• Logo Kullanıcısı
  • **
Ynt: tiger bordro plus demo
« Yanıtla #1 : 16.09.2011, 10:47 »
servis çalıştırmanız gerekli veya ip kontrolü yapın sys den

Çevrimdışı kanashibari

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #2 : 27.09.2011, 10:55 »
Programı kurduğunuz sırada net bağlantınız yoksa veya ip adresinin o sırada farklı bir ip aldıysa. Lisans ayarlarınızı değişitirip lisans yenileme yapıp daha sonra programı çalıştırabilirsiniz.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
« Yanıtla #3 : 27.09.2011, 11:01 »
baslar>çalıştır>services.msc yazıp Logo Bordro Servisinin yuklu oldugundan emin olun .Eger yuklu degil ise , Baslat > Çalıştır >Gozat Bordro katalogundaki Logo Bordro Sevice.exe yi secin sonuna /install ekleyip servis penceresine tekrar gidip başlama durumu otomatik ve durumu başlatıldı olarak ayarlayın .

Çevrimdışı mrphs

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 27.09.2011, 11:15 »
Programı kurduğunuz sırada net bağlantınız yoksa veya ip adresinin o sırada farklı bir ip aldıysa. Lisans ayarlarınızı değişitirip lisans yenileme yapıp daha sonra programı çalıştırabilirsiniz.

cevaplar için tesekkurler. lisans ayarlarını nerden değiştirebilirim. birde ilgili bölüme o anki ip adresimimi yoksa server adınımı yazmalıyım. ip adresim dinamilk.

ekleme: mali müşavirim fakat program kurulumundan pek anlamıyorum. sorularım tuhaf geldiyse özür dilerim ^^

Çevrimdışı mrphs

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #5 : 27.09.2011, 11:16 »
baslar>çalıştır>services.msc yazıp Logo Bordro Servisinin yuklu oldugundan emin olun .Eger yuklu degil ise , Baslat > Çalıştır >Gozat Bordro katalogundaki Logo Bordro Sevice.exe yi secin sonuna /install ekleyip servis penceresine tekrar gidip başlama durumu otomatik ve durumu başlatıldı olarak ayarlayın .

bunu denemiştim fakat sonuc vermedi

Çevrimdışı kanashibari

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #6 : 27.09.2011, 11:30 »

cevaplar için tesekkurler. lisans ayarlarını nerden değiştirebilirim. birde ilgili bölüme o anki ip adresimimi yoksa server adınımı yazmalıyım. ip adresim dinamilk.

ekleme: mali müşavirim fakat program kurulumundan pek anlamıyorum. sorularım tuhaf geldiyse özür dilerim ^^

Sysye girin orda veritabanı lisans ayarları var oradaki server name yazan yerlere (.) sadece nokta koyarsanız dinamik ip den etkilenmezsiniz.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
« Yanıtla #7 : 27.09.2011, 11:36 »
Tiger Bordro.sys den ,Dosya Veri tabanı ayarlari ve sagda ,Lisans sunucusu ayarlari ,Bilgisayar ismi kalabilir , bu arada Lisans sunucu Portunu Firewall dan izin veriniz yada firewall ozelliginizi kapatınız (baslat>Çalıstır>firewall.cpl>disable firewall)

Çevrimdışı mrphs

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #8 : 27.09.2011, 17:06 »
cevaplar için tekrar tesekkurler. akşam evde yeniden denicem