Logo bordro plus kendi kendine kapanıyor hata veriyor!

Gönderen Konu: Logo bordro plus kendi kendine kapanıyor hata veriyor!  (Okunma sayısı 1126 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı breaklock

• Yeni Kullanıcı
  • *
arkadaşlar logo bordro plus kullanıyorum ve 2 gündür dönem sonu yapıp dönem başı sicil kartlarını girdikten sonra,puantaj kartı üret yapıp önceki dönemin kişi listesini oluşturmaya başladığım an bir kişi geçer geçmez bir hata veriyor ve bu hatada tıklanıcak yerlerde birine bastığımda direk kapanıyor birine bastığımda tekrar açılıp kapanıyor başka yere tıkladığımda ise logo ya mesaj atmak için mail programını açıyor ne yaparsam yapayım bir türlü çıkamadım işin içinden, hadi dedim ki tek tek puantaj kartı ekleyeyim diye onuda yaptığımda yine ingilizce yazan o hata çıkıyor.sizce bunu neden yapıyordur?bir bilen lütfen anlatsın yaa:(

Çevrimdışı kadira

• Logo Kullanıcısı Pro
  • Bilgi Paylaşılırsa güzeldir.
Ynt: Logo bordro plus kendi kendine kapanıyor hata veriyor!
« Yanıtla #1 : 20.01.2013, 18:42 »
hata mesajını gönderebilirmisiniz

Çevrimdışı DSG

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 21.01.2013, 14:15 »
Bende de aynı hata mesajı veriyor.... Kurumlardan şirket açılışı yapmak istiyorum. Sizin dediğiniz mesaj veriyor....

Çevrimdışı zedem

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 22.06.2015, 09:18 »
Aynı hata bende de var.Ama ilginç olan şu,Aynı hatayı başka bir terminalde vermiyor....O terminalde de daha başka bir hata veriyor..Sorun terminal parametrelerinde olmalı...