Logo İK v4.32.00.00 versiyonunda toplu ücret ayarlama

Gönderen Konu: Logo İK v4.32.00.00 versiyonunda toplu ücret ayarlama  (Okunma sayısı 464 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balseveni

• Yeni Kullanıcı
  • *
Geriye dönük olarak 01.07.2015 tarihi itibariyle yeni ücretleri toplu olarak girmek istiyorum. Öncelikle tek bir sicilde deniyorum. Ancak ekranda "verilen özellikte sicil bulunamadı" şeklinde bir uyarı penceresi çıkmaktadır. Aslında ilgili sicil sistemde mevcut ama yine de böyle bir mesaj veriyor. Bu neden kaynaklanabilir....Acil yardım....

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Ynt: Logo İK v4.32.00.00 versiyonunda toplu ücret ayarlama
« Yanıtla #1 : 23.12.2015, 22:35 »
gözünüzden kaçan bir şey var veya sicil kartında problem var,
siz yeni bir sicil kartı açın sonrasında bu yeni karta deneyin, olduğunu göreceksiniz

Çevrimdışı balseveni

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: Logo İK v4.32.00.00 versiyonunda toplu ücret ayarlama
« Yanıtla #2 : 24.12.2015, 09:17 »
Şayet sicil kartında bir problem olsa başka raporlarda çekiyorum. Bu başka raporlarda da hata vermesi gerekmez mi. Ama bu başka raporlarda bir problem yok....Acaba şu olabilir mi : Sicil kartında ÖDEME BİLGİLERİ penceresindeki "ücreti"  kutucuğu, toplu ücret atama penceresindeki formül satırında yer alan parametreler içindeki formülle çakışmadığı için mi problem olmaktadır.

Dolayısıyla ben Sicil kartında ÖDEME BİLGİLERİ penceresindeki "ücreti"  kutucuğunun kodunu öğrenebilirsem belki çalışacaktır. Sizden ricam bu kutucuğun kodu kaçtır. P506 koduna benzer bir kod olmalı ama ne..Bu konuda bana çok acil yardımcı olabilirmisiniz.