Aynı Sicil Numarası ile İki Puantaj kaydı

Gönderen Konu: Aynı Sicil Numarası ile İki Puantaj kaydı  (Okunma sayısı 565 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muraty

• Yeni Kullanıcı
  • *
Merhaba arkadaşlar,
Bordroplus'ta ay içerisinde birbirinden bağımsız iki farklı iş yerimizde çalışan personelin puantajını nasıl yapabiliriz. Aynı sicil numarası ile iki farklı puantaj açılamıyor. Bu konu hakkında fikri olan var mı?

Çevrimdışı Göksen Merey

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: Aynı Sicil Numarası ile İki Puantaj kaydı
« Yanıtla #1 : 09.03.2016, 17:19 »
Dönemi ikiya bölebilirsin. örneğin ayın 10 una kadar bir şubede çalışmışsa 10 una kadar bir dönem 10 undan ay sonuna kadar ikinci dönemi tanımlarsın. her iki döenme birer puantaj yaparsın raporlma alırken iki tarih arası veya aylık olarak parametreni değiştiririsn once sicil kartında atama yapıp değişiklik kaydı yaparsın.

Çevrimdışı muraty

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 08.04.2016, 14:00 »
Göksen Merey Teşekkür ederim ama ben sanırım beceremedim. Başka bir çözümü var mıdır?

Çevrimdışı efeler

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 10.02.2017, 10:36 »
Merhaba konuyu yeni gördüm oldukça eski tarihli ancak başka takılan arkadaşlarımız var ise yardımcı olacağına inanıyorum.

Aynı dönemde aynı sicil numarası ile iki ayrı puantaj oluşturabilirsiniz A personeli ayın 1 den 12 sine kadar bir şubede çalışsın 13 den itibaren başka bir şubeye geçsin bu durumda ilgili sicil kartına girerek kanunu değişiklik bölümünden gerekli atamaları yaparsınız ve işlemi kaydedersiniz bordro plus çalışma tarihini işlemlerin yapıldığı ayın 1 olarak işaretlerin ve ilk olarak 1-12 arası puantajı oluşturup kaydedin daha sonra bordro plus çalışma tarihini ayın sonuna 30 na alın ve aynı sicil kartı için yeni bir puantaj kartı oluşturmanıza izin verecektir. ve SGK bildirgelerinde doğru yerlere giriş ve çıkış tarihlerini işleyecektir. Tabi siz ayrıca ayın 12 sinde Nakil şeklinde SGK işe giriş ve çıkış bildirgelerini vermelisiniz