Bordro Plus a Excel den Sicil Kartı Aktarımı Şablonu

Gönderen Konu: Bordro Plus a Excel den Sicil Kartı Aktarımı Şablonu  (Okunma sayısı 635 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cassap

• Yeni Kullanıcı
  • *
Merhabalar

Arkadaşlar Bordro programını yeni kurduk, servisi malumunuz cumartesi olması sebebi ile alamıyoruz. Konu ile iligli bordro plusta sicil kartını excelden içeri almak için şablon kullanmış arkadaşımız var ise paylaşabilir mi ? Peşinen Teşekkürler.  :D

Çevrimdışı Gugus Gugus

• Yeni Kullanıcı
  • *
logo download da var, ben de şablondan içeri almışkım ama kurum/işyeri/bölüm falan bunların nosunu girmeniz gerekiyor, defalarca denem sonunda yapmıştım.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
tavsiye edilen bi yöntem değil , ilerde sorun çıkma olasılığı yüksek .

Çevrimdışı cassap

• Yeni Kullanıcı
  • *
logo download da var, ben de şablondan içeri almışkım ama kurum/işyeri/bölüm falan bunların nosunu girmeniz gerekiyor, defalarca denem sonunda yapmıştım.

Logo download sitesinde yalnızca bir yardım metni buldum, excel dosyasının kendisine ulaşamadım. Mevcut ise paylaşabilir misiniz ?

Çevrimdışı cassap

• Yeni Kullanıcı
  • *
tavsiye edilen bi yöntem değil , ilerde sorun çıkma olasılığı yüksek .

Ne gibi sorunlar deneyimlediniz ? kayıtları baştan içeri alıp sonradan manuel eklemeler yapmayı düşünüyordum.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
Sicil kartları oluşturma aşaması ,Bordro ürününü ana temel taşıdır ,bazı parametrik sorunlar , ileride saçma sapan anlamsız hatalara sebep  açabilir , sayı az ise manuel giriniz , fazla ise PRO destek alınız .

Çevrimdışı yken

• Logo Kullanıcısı
  • **
ftp://download.logo.com.tr/Windows/HR/ARSIV/Insan_Kaynaklari/guncellemeler/sicil_aktarim.xls

Tip rakamlarına göre tek tek yapılacak yani sadece SİCİL kartları aktarılacaksa diğerleri silinecek.
Tekrar edeyim, kurum/işyeri/bölüm olarak  SYS'de ne kayıtlı ise bunların rakam değerleri girilmeyince aktarmıyor.
Doğru yapılınca çalışıyor ben çok kez bunu yaptım bir hata ile karşılaşmadım.