İndirim limiti

Gönderen Konu: İndirim limiti  (Okunma sayısı 1694 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MAX

• Ziyaretçi
İndirim limiti
« : 30.10.2007, 09:36 »
Merhaba arkadaşlar.
Unityde kullancı ve ya satış elemanı için İndirim limiti berirlemek olurmu?
 Örnek:
 Ahmed adl kullancı (ve ya satış elemanı) 10% den fazla indirim yapamasın.
Cevabınız ve ilginiz için teşekkürler

Çevrimdışı Erdoğan

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • Bilgi Paylaşıldıkca Değer Kazanır.
Ynt: İndirim limiti
« Yanıtla #1 : 31.10.2007, 11:38 »
Selamlar
unity nin özelliklerinden biri olan Alert task manager la yapılabilir ;)
Bir çözüm ortağına başvurun gerçi zaten unity niz varsa bir çözüm ortağı ile çalışıyorsunuzdur. ;)
Kolay Gelsin

Çevrimdışı netcom021

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #2 : 31.10.2007, 20:03 »
Merhaba,
Bahsettiğiniz olay lks2 de olduğuna göre unity de hayli hayli olur. Lks2 için Lkssys den kullanıcının hangi gruba girdiğini belirtmeniz lazım.Unity de de karşılığını bulun.  Ben denemedim ama oradan başlayabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

(KY)

Çevrimdışı netcom021

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 31.10.2007, 23:55 »
Merhaba,
Lks2 için sistem işletmeninde kullanıcı detaylarında fiyat limit düzeyini seçiyorsunuz. Fiyat kartında yüzdesini belirtiyorsunuz. Ayrıca Diğer işlemler/çalışma bilgileri/Stok kısmına girip fiyat limiti uygulansın seçeneğini evet yapıyorsunuz. O zaman uyarıyor.
İyi çalışmalar.

(KY)

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #4 : 01.11.2007, 08:29 »
Merhaba,
Lks2 için sistem işletmeninde kullanıcı detaylarında fiyat limit düzeyini seçiyorsunuz. Fiyat kartında yüzdesini belirtiyorsunuz. Ayrıca Diğer işlemler/çalışma bilgileri/Stok kısmına girip fiyat limiti uygulansın seçeneğini evet yapıyorsunuz. O zaman uyarıyor.
İyi çalışmalar.

(KY)

Merhabalar ; LKS2 ve TIGER SYS deki limit kontrolünde eksiklikler var , öyle ki ; fiş içerisinde birim fiyat alanında fiyatı elle değiştirirken kontrol ediyor , genel yada satır iskontosu yapmak istediğinizde birden fazla iskonto ve istediğiniz oranda yapmanıza sistem müsade ediyor dolayısı ile ..kullanışlı bulmuyorum...kolay gelsin , iyi çalışmalar...