Grup Şirketi Hakkında Acil Yardım Lütfen

Gönderen Konu: Grup Şirketi Hakkında Acil Yardım Lütfen  (Okunma sayısı 641 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BiLenYapi

• Yeni Kullanıcı
  • *
Arkadaşlar firmamıza bağlı 10 tane mahalle 10 tane köy 10 tane de il ve ilçe vardır. Bunlara ayrı ayrı kod vereceğim, Mahalle Grubuna Mahalle Köy Grubuna Köy ilçe ilçe il il bunlardan döküm alacağım zaman mahalle dediklerim mahalle olarak gelmesi. umarım anlatabilmişimdir. bunu nerden ve nasıl ayarlayabiliyoruz. Ayrıntılı anlatım yaparsanız sevinirim teşekkür ederim.

Çevrimdışı netcom021

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Ynt: Grup Şirketi Hakkında Acil Yardım Lütfen
« Yanıtla #1 : 01.01.2009, 10:55 »
Merhaba,
hiyerarşisini soruyorsanız. Cari kartın içine girip Ticari bilgiler sekmesinden grup şirketi kodu kısmından bağlı olduğu kartı seçiyorsunuz.
   Tabi grup şirketi olanları da tip olarak grup şirketi seçtikten sonra ekliyorsunuz.

İyi çalışmalar.

(KY)

Çevrimdışı BiLenYapi

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 01.01.2009, 10:58 »
Cari Hesap Kartlarında Arama yaptığım zaman Mahalle dediğim zaman mahalle olarak döküyor mu o zaman?

Çevrimdışı netcom021

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 01.01.2009, 11:10 »
Ne dediğinizi anlamadım. Ama iki mahalleyi bir ile bağladıktan sonra bir mahalleyi arar bulduktan sonra o satırı hiyerarşi koduna göre sıralarsanız. tüm mahalleler alt alta sıralanız. veya ili arayıp bulduktan sonra hiyerarşi koduna göre sıralarsanız. O ilin altına ekledikleriniz sıralı olarak gelir.

Bunu bir kaç deneme yaparak daha iyi görebilirsiniz. Takıldığınız yer olursa da şöyle şöyle yaptım burada takıldım. diyebilirsiniz.

Kolay gelsin.

(KY)

Çevrimdışı BiLenYapi

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 01.01.2009, 11:28 »
Tamam Teşekkür Ederim Sorunumu hallettim. Teşekkür Ederim Tekrardan ilginizden Dolayı. Sorun Giderilmiştir Sorumlu Arkadaşlar Başlığı Editleyebilir.