Insan Kaynaklarında P_745 - [P_Asgari Geçim İndirimi Tutarı] hatası

Gönderen Konu: Insan Kaynaklarında P_745 - [P_Asgari Geçim İndirimi Tutarı] hatası  (Okunma sayısı 821 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nisyan

• Yeni Kullanıcı
  • *
Merhaba,

Bir puantaj öndeğeri oluşturdum ve bu öndeğerin sonucuna Asgari Geçim İndirim Tutarını yazdırmak istiyorum. [P_Asgari Geçim İndirimi Tutarı] - p745'i öndeğere tanımlayıp öndeğeri uyguladığımda bu alana Asgari Geçim İndirim Tutarı bilgisi gelmiyor. Logo İnsan Kaynakları programının Sicil Yönetimi ve Bordro modüllerinin bulunduğu 3.7.3.0 versiyonunu kullanıyorum.

Bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler.

7134385

• Ziyaretçi
Merhaba; Bordro / Hesap şablonlarında asgari geçim indirimi işaretlimi bir kontrol edin.

Kolay gelsin

Çevrimdışı nisyan

• Yeni Kullanıcı
  • *
Tabii ki işaretli. Puantaj kartında hesapları gösterdiğimizde AGİ tutarını görebiliyorum. Fakat formül ekranında bu tutarı getiremiyorum.

Çevrimdışı birikinti

• Yeni Kullanıcı
  • *
Tiger2bordro kullanıyorum aynı şeyi bende denemiştim olmamıştı..
Yani Asgari GEçim İndirimini mesai kazancına atıyor normalde... Bizde ücretle bağlantılı bi ikramiye hesaplıyoruz. Aylık net ücret + aylık net ücretin belli nispetinde ikramiye hesaplanıyo aylık. AGİ çıktıktan sonra tabi ikramiyeyi yanlış hesaplamaya başladı, elle düzeltilebiliyor bi 15-20 lişi gerçi sorun olmuyo ama düzeltmeyi denedik...

Mesela yılda 4 ücret tutarında ikramiye hesaplanıp aylık ödeniyor...
Aylık net ücreti *4/12 yapıyordk eskiden oluyordu..
bende Aylık net ücreti - agi tutarı *4/12 denedim olmadı benzer bi kaç uygulama deneyip olmayınca en son sizin gibi agiyi yazdırmayı denemiştim olmamıştı...