çalışma parametrelerini nasıl değiştiririm?

Gönderen Konu: çalışma parametrelerini nasıl değiştiririm?  (Okunma sayısı 1499 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

significato

• Ziyaretçi
puantaj kartı oluşturduğumda parametrelerde normal ve h.sonu sadece cıkıyor.çalışma parametrelerinden eklemek istediğimde seçtiğiniz parametre tanımı,bu kurum için daha önce kullanılmış veya iptal edilmiş mesajı alıyorum.ücretli ve ücretsiz izini ekleyemiyorum.ne yapmalıyım?çalışma parametrelerini tamamen silip tekrar oluşturma şansım olmaz sanırım 2005 den beri kullanıyoruz bu programı çünkü.nasıl düzeltebiliriz?ücretli ve ücretsiz izini eklerim.parametreleri eklemeye çalışmıştım kaydettim ama geçerlilik tarihi koymustu ona da değiştiremedim sonrasındada.

Çevrimdışı cinemaker

• Logo Kullanıcısı
  • **
Ynt: çalışma parametrelerini nasıl değiştiririm?
« Yanıtla #1 : 07.08.2007, 16:08 »
Büyük bir ihtimalle daha önce çalışma parametresi eklemiş ve iptal etmişsiniz. Tamamen silmek için parametre ekranında hepsini göster deyip silmeniz gerekiyor. Sildikten sonra eklemeye izin verir. Kolay gelsin.

significato

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 07.08.2007, 22:40 »
Hepsini göster yapmayı denedim ama puantaj kartlarınıdan dolayı kullanıldığından silme şansım yok.Üstelik 2005 den beri kullanılıyor program.Bu programı kuran arkadaş parametrelerini eksik kaydetmiş eskilerde ondan dolayı gözükmedi sonradan da ekleme şansı vermiyor.Ne yapabilirim?

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 08.08.2007, 00:26 »
Merhaba,

Bi ara IK ile bayağı bir uğraşmıştım bakalım çözebilecekmiyiz.(Mutlaka çözeceğiz, çözmeme gibi bir ihtimal yok ;D )

tam ekleme ekranını bana gönderin ama buradan bir şey deneyelim geçerlilik tarihlerini kontrol edin. bundan dolayı yapıyor olabilir. Datayı görsem 10 dk lık işi var aslında. :)

Neyse bunu deneyin olmazsa ekran görüntüsünü (her şey görünsün) buraya koyun.

Kolay gelsin

significato

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 09.08.2007, 13:58 »
Evet geçerlilik tarihleri var onları kaldırma şansım var mı?

significato

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 09.08.2007, 13:59 »
 bütün cevap verenlere teşekkürler..