işyerinden çıkış tarihini nasıl yapılır?

Gönderen Konu: işyerinden çıkış tarihini nasıl yapılır?  (Okunma sayısı 1739 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cengur

• Yeni Kullanıcı
  • *
arkadaşlar
tahakkuk listesinde
personelin işyerine giriş ve çıkış tarihlerini getirmeye çalışıyorum
işyerine giriş tarihi var standart alanlarda ama işyerinden çıkış tarihi bulamadım

tanımlı alanlarda nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz

not: işe giriş ve işten çıkış tarihleri deyil (işyeri)  logo bodro kullanananlar ne demek istediğimi anlar sanırım

Çevrimdışı birikinti

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: işyerinden çıkış tarihini nasıl yapılır?
« Yanıtla #1 : 23.11.2010, 14:11 »
İşten Çıkış, İşyerinden Çıkış Anlamadım Tam Olarak ama Bordro rapor tasarımı standart alanlarda işten çıkış tarihi var (1017)...

Çevrimdışı cengur

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 24.11.2010, 08:30 »
ben inşaat firmasıyım
ve 3 ad. şantiyem var zaman içinde işçilerim bu şantiyeler arasında değişiyor  ve bu şantiyeler bodro programında işyeri olarak tanımladım
ve işçileri şantiyeler (işyeri) arasında atama yaparak değiştirme işlemi yapıyorum ve bodroda bu değişimlerde  ilk sisteme kayıt edildigi zamanki işe giriş kaydı gözüküyor  ben bu işyerleri arasındaki  giriş cıkış tarihlerin ilgili bodrolarında  gözükmesin, istiyorum bilmem anlatabildimmi

addd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 24.11.2010, 10:28 »
Merhaba,eğer bunula ilgili rapor almak istiyorsanız sicil yönetimi-raporlar-personel atamalar listesinden ulaşabilirsiniz.İyi çalışmalar

Çevrimdışı cengur

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 29.11.2010, 09:25 »
BUNULA İLGİL RAPOR DEYİL BODRODA  BU GİRİŞ ÇIKIŞ TARİHLERİNİ GÖRMEK İSTİYORUM

addd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 29.11.2010, 10:59 »
sızın soyledıgınızden anladıgım kadarıyla cevap vereyım sıcıl kartlarında atamalar dan bakabılırsınız iş yeri değişiklik tarıhlerıne.fakat soyledıgınız sey farklı ıse daha da acarak yazarsanız yardımcı olabılırız

Çevrimdışı cengur

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #6 : 03.12.2010, 12:49 »
ATAMA TARİHLERİNİ BODRODA GÖRMEK İSTİYORUM

AÇAYIM
A ŞANTİYESİDEKİ AHMET İSİMLİ İŞÇİ İŞE 02/01/2010 BASLADI
A ŞANTİYESİDEKİ AHMET İSİMLİ İŞÇİ 10/06/2010 DA A ŞANTİYESİNDE AYRILARAK 11/06/2010 B ŞANTİYESİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLADI

BENİM BODRODA İŞE GİRİŞ TARİHİ 02/01/2010 GÖZÜKÜYOR
ATAMA YAPIYORUM
AMA A ŞNATİYESİ VE BEN ŞANTİYESİNDEKİ BODROLARDA
İŞE GİRİŞ TARİHİ 02/01/2010 GÖZÜKÜYOR ÇIKIŞ TARİHİ İŞE  10/06/2010  GÖZÜKÜYOR

İLGİLİ BODROLARDA  DOGRU TARİHLERİN GÖZÜKMESİNİ İSTEMEKTEYİM BİLMEM DAHA NASIL ANLATIRIM

Çevrimdışı Nuray Çaylan

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #7 : 09.12.2010, 11:05 »
Bu işlemleri Sicil kartı içerisinde atamalar ekranı ve atamalar raporundan sadece görebilirsiniz. Ayrıca siz sicil kartı içerisinde A Şantiyesinden çıkış verdiğiniz bir personeli B Şantiyesine alırken işyeri değişikliği yapıyorsunuz. İşyeri değişikliği yaptığınız bir personelin işe giriş tarihi değişmez. şantiye değiştirmeden önce 02/01/2010 da işe girmişse tarih bu kalacaktır.

Not: İsteğinizi Logoya bildirebilirsiniz.
Kolay gelsin.

Çevrimdışı cengur

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #8 : 16.12.2010, 17:08 »
merkez çalışanları  A şantiyesi çalışanları  VeB şantiyesi çalışanları olarak her iş yerinin SGK numarası farklı oldugu için her birine  ayrı ayrı bodro ve bildirge düzenleniyor

ve her bodroda işe girişlerin yada işyeri değişikliği yaptıgım işçilerin giriş tarihleri hangi şantiyeye çalışmaya basladıgı tarihi görmek istemekteyim   ama  iş yeri eğişikliği yaptıgım işçiler ilk işe basladıkları tarihler geliyor 

daha başka nasıl anlatabilirim bilmiyorum

baska bir yerden rapor felan istemiyorum

lütfen beni anlayan biri olsun

Çevrimdışı Nuray Çaylan

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #9 : 22.12.2010, 18:38 »
Bu uslupla size yardımcı olabilecek biri olduğunu sanmıyorum.

ayrıca bu isteğiniz özeeliği elimizdeki programın verebilme kabiliyeti yoktur. Sistem dışı rapor ile alabilirsiniz. Fakat rapor istemediğinizi söylediniz.

Kolay gelsin.